EET BOX


EET BOX

Technické specifikace sestavy

  • Pokladní systém PEXESO ZDARMA
  • Tablet Asus ZenPad 10″
  • Mobilní tiskárna Birch BM-C02
  • hliníkový stojánek
Cena sestavy:
5 990 Kč

Pokladní sestava se skládá z kvalitního tabletu Asus ZenPad s desetipalcovým displejem, mobilní tiskárny, hliníkového stojánku a pokladního softwaru PEXESO a představuje kompletní EET řešení pro gastro provozy, obchody, služby a ubytovací zařízení. Prohlédněte si Seznam praktických funkcí pokladního systému PEXESO

pexeso-tablet-banner
pexeso-logo-white

Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém ZDARMA do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu s neomezenou dobou užívání, pouze s omezením do 100 položek.

Pokladní systém PEXESO můžete využít v mnoha oblastech podnikání, jako například:

pexeso-tablet-bannerPráce s účty je hračka

S PEXESEM to jde snadno. Umí totiž přijímat platby, parkovat účty, vytisknout objednávku a účtenku, kde si snadno nastavíte své logo a případně motivační vzkaz pro zákazníka, třeba, že má na příští konzumaci, návštěvu nebo proceduru 20% slevu. Jednoduše si také rozmarkujete hromadný účet. Přes den si vytvoříte mezi uzávěrku v případě střídání směn a večer uzávěrku. Můžete si ji nechat automaticky posílat na zvolený email, takže z dálky sledujete, se u vás děje.

pexeso-tablet-bannerUmí to i bez internetu

Vyrážíte na festival nebo farmářský trh? PEXESO je aplikace, proto bezchybně funguje i bez internetového připojení. Je ale také připravena na EET, takže automaticky odešle veškeré informace, jakmile zase budete online.

pexeso-tablet-bannerSnadná komunikace s ostatním zařízením

Ať už denně něco vážíte nebo markujete spousty zboží, s PEXESEM  se zdržovat nebudete. Bezproblémově totiž komunikuje s váhou nebo čtečkou  čárových kódů (EAN).

pexeso-tablet-bannerNenechte se omezovat

S PEXESEM nemáte žádné hranice, protože si můžete vložit neomezené množství produktů.  A tady to nekončí! Nastavte si u nich dva názvy, hromadně upravujte ceny, vytvářejte cenově výhodné a časově omezené akce a přidejte cizí měny a slevy

pexeso-tablet-bannerVíce provozů pod kontrolou

Máte více poboček a potřebujete je mít snadno pod kontrolou? PEXESO to zvládne za vás. Propojte si provozy online za pomoci centrální pokladny!

pexeso-tablet-banner

Jednoduché a přehledné skladové hospodářství

PEXESO umí spravovat dodavatele, naskladnit produkty, upravovat uložené položky a kalkulace a normování. Jejich množství pak okamžitě vidíte v kartě produktů. Také v případě vratky se množství ihned reflektuje ve skladu. Snadno si připravíte inventuru nebo důležité reporty

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.