Registračka Fiskal PRO

Popis

FiskalPRO Mobilní je nejmenší přístroj na trhu, který v sobě skrývá tři zařízení v jednom. Registrační pokladna, tiskárna účtenek a platební terminál. Svým moderním a elegantním provedením se výborně hodí do terénu (taxi služby, restaurace, kurýr,..). Baterie se dá lehce dobít přes micro USB kabel. Pokladna přijímá všechny běžné typy platebních karet. Poskytovatelem platební funkce je společnost First Data Europe Limited, kterou používají i některé české banky.

Cena Standard:
12 950 Kč

Neomezený počet položek

Cena Basic:
9 900 Kč

Omezený počet položek na 50

Podobná registrační pokladna FiskalPRO Obchod

FiskalPRO Obchod je zařízení s jednoduchým ovládáním, které zaujme svým ergonomickým designem a malými rozměry. Navíc v sobě skrývá tři zařízení v jednom. Registrační pokladnu, tiskárnu účtenek a platební terminál. Jeho předností je rychlé a bezpečné zpracování transakcí s možností rozšíření o doplňkové funkce, např. věrnostní systémy. Díky rychlé tiskárně účtenek je ideální do provozoven s větším počtem tištěných účtenek. LAN verze neobsahuje baterii pro mobilní provoz.

Cena od: 6 900,- Kč

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ bg_color_value=“#ea7f3b“ el_class=“color-white“][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

Připojení pokladny k internetu

Ve videu se dozvíte že lze registrační pokladnu připojit k internetu pomocí WIFI nebo GPRS (Sim karty).

Také se dozvíte že práce s pokladnou je velmi jednoduchá a rychlá, nastavit ji dokáže opravdu každý a pokud si náhodou nebudete vědět rady, tak se klidně můžete obrátit na naší telefonickou podporu.

Registrační pokladna

Výkonná registrační pokladna splňující podmínky zákona o evidenci tržeb (EET). Má jednoduché a intuitivní ovládání a svými malými rozměry vám hezky padne do ruky. Pokladna disponuje neomezeným počtem PLU.

Tiskárna účtenek

Máte stávající řešení, které nelze upgradovat tak, aby vyhovovalo EET? FiskalPRO připojená jako tiskárna tento problém vyřeší. Tisk probíhá standardním EPSON protokolem. Stačí z Vaší pokladny vytisknout na FiskalPRO a EET máte vyřešeno.

Platební terminál

Chcete mít možnost přijímat platební karty bez ohledu na to, ve které bance máte dnes účet a zda banku někdy změníte? Používejte FiskalPRO jako platební terminál, prověřený milióny zákazníků po celém světě.

CLOUD

Výhody Cloudu v pokladně FiskalPRO Mobilní:

  • portal fiskalPRO
  • záloha elektronické účtenky žurnálu
  • řízení provozoven online odkudkoliv
  • jednoduchá správa prodejních položek (PLU)
  • přístup k prodejním statistikám
  • správa provozoven a zařízení (pokladen, terminálů)

pexeso-tablet-bannerpexeso-apple-whitepexeso-android-white

Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém ZDARMA do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu s neomezenou dobou užívání, pouze s omezením do 100 položek.[/vc_column_text][us_btn text=“VÍCE INFORMACÍ O LEVNÉM A JEDNODUCHÉM ŘEŠENÍ PRO ANDROID“ style=“outlined“ color=“white“ link=“url:%2F|title:Pokladn%C3%AD%20syst%C3%A9m%20PEXESA%20ZDARMA|target:%20_blank“ el_class=“butonvyhody“][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=“videoboxkat“][vc_column width=“1/2″ el_class=“videokattext“][vc_column_text]

Nechte si to ukázat!

Ukázaná platí a v případě funkcí pokladního systému AWIS to platí dvojnásob. Na videu uvidíte, jak rychle uzavřít účet, vybrat způsob platby, udělat storno nebo vratku a vytisknout účtenku. Zjistíte, kde najdete kamerové záznamy, věrnostní systém pro zákazníky, a co je ve statistikách.

Profesionální pokladní systém AWIS

Hledáte pokladní systém, který zvládne pořádnou zátěž a velké množství transakcí a přihlášených uživatelů? Naše profesionální řešení se vyznačuje téměř nerozbitným dotykovým monitorem a sofistikovaným pokladním systémem připraveným na EET.[/vc_column_text][us_btn text=“Výhody systému“ style=“outlined“ color=“white“ link=“url:%2Fvyhody-systemu-awis%2F|title:V%C3%BDhody%20syst%C3%A9mu%20AWIS|“][us_btn text=“Vyzkoušet“ style=“outlined“ color=“white“ link=“url:%2Fvyzkousejte-awis%2F|title:Pokladmy%20AWIS|“][/vc_column][/vc_row][vc_row height=“auto“ el_class=“vychytavka“][vc_column][vc_column_text]

AWIS zabezpečení kamerovým systémem pro pokladny a pokladní systémyKamerový systém

Součástí našeho pokladního systému je také sofistikovaný kamerový systém, abyste věděli, co se na vaší provozovně děje, pokud tam zrovna nejste. V pokladně nebo vzdáleně si pak můžete přehrát všechny kritické situace jako je storno, nebo placení účtů. Systém umožňuje filtrování fotografií nebo videí a jejich seřazení podle času nebo jiných preferencí.

Kvalitní technická podpora AWIS, kdykoliv !Technická podpora pro vaši pokladnu

Pokladní systém AWIS je dodáván s manuálem, kde je vše podrobně vysvětleno. Předání pokladny se odehrává za přítomnosti technika, který pomůže s nastavením. V případě jakýchkoliv problémů je možnost kontaktovat náš tým odborníků emailem, telefonicky nebo formou online chatu. Případě můžete využít možnosti vzdálené podpory, kdy se technik online na dálku připojí do kasy a problém vyřeší. Odpadá tak cestování a časové prodlevy.

Skladové hospodářství pro pokladny AWIS s EET systémemSkladové hospodářství

Modul nabízí kompletní přehled a evidenci pohybu skladových položek a přehled příjemek. Umožňuje přesuny mezi externími sklady (v případě více poboček) filtrování podle dodavatelů, statistiky prodejnosti a oznámení o tom, že je čas položku znovu objednat.

Fakturační systém s možností exportů do různých finančních systémůPřehledný fakturační systém

Fakturační systém zahrnuje seznam všech přijatých a vydaných faktur. Umožňuje nastavení splatnosti, zobrazuje statistiky pro součty faktur za vybrané období a rychlé naskladnění (jedním klikem) s automaticky vloženou poslední cenou. Samozřejmostí je i export do účetního programu Pohoda nebo Flexibee.

Centrální pokladna pro kontrolu více provozů zároveňPřehled díky centrální pokladně

V případě, že máte více poboček, pak určitě využijete modul centrální pokladna. V té se evidují veškeré transakce ze všech poboček, které máte pohodlně na jednom místě.

Všechny informace o práci s účtySnadná práce s účty

Systém nabízí celou řadu možností, jak pracovat s účty. Parkování účtů, přesouvání, přímé markování nebo rozmarkování hromadných účtů je hračka. Oceníte i markování za nákupní cenu, volné nastavení DPH v případě rozvorů, evidování účtů personálu nebo možnost mít otevřený účet i několik dní.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.