AWIS Gastro – 7.nebe – Brno

| #

Pokladní systémy od společnosti EkoBIT se nacházejí i v mnoha hudebních klubech. Řadí se k nim i brněnský podnik 7.NEBE, kam se moc rádi vracíme. V klubu je vždycky hromada lidí, kteří vytváří úchvatnou atmosféru. Zrovna nedávno jsme se do tohoto klubu po čase opět vydali a po instalaci našich systémů jsme si tam i skvěle zatancovali.

Klub 7.NEBE má dvě patra a v každém z nich jsou dvě dotykové pokladní sestavy POS 15”. Ty jsou postaveny na velmi kvalitním dotykovém displeji z tvrzeného skla a na spolehlivé pokladní tiskárně.

Součástí naší sestavy, kterou už dlouhou dobu spokojeně využívají právě i majitelé brněnského klubu 7.NEBE, je pokladní dotykový monitor i POS terminál, který stojí na stabilní základně i pevné konstrukci. Práci usnadňuje i široké spektrum portů, do kterých je možné napojit třeba pokladní zásuvku nebo zákaznický displej.

Samozřejmostí celé sestavy je i vysokorychlostní tiskárna, která je schopná vyjíždět jeden pokladní lístek za druhým. Frčí rychlostí tisku 300 mm/s, kvalitně provede 1,5 milionů řezů a spolehlivě jí projede 150 kilometrů kotoučků. Stroj ulehčí vašim pracovníkům citelně práci a díky tomu zpříjemňuje i ty velmi náročné pracovní dny. Na e-shopu společnosti EkoBIT jsou k dočtení i další přednosti, jež tato sestava nabízí.

V podniku 7.NEBE využívají pokladní systém AWIS Gastro. Jeden z nejpropracovanějších systémů pro gastronomické odvětí. V ceně pokladního systému je automaticky také síťové řešení a propojení přes internet, které může být ceněno zejména pro provoz a kontrolu z domova či jiného pracovního místa. I pokladní systém AWIS gastro je možné spolu s dalšími našimi výrobky ihned objednat na e-shopu naší firmy EkoBIT.

Mohlo by vás zajímat

Pokladny AWSI - James Dean
Gastro, Obecné
Firemní večírky společnosti EkoBIT se v posledních letech odehrávali už v celé řadě restaurací. Naposledy se naše parta dostala…
číst více
AWIS Obchod - Keraservis - Brno
Instalace, Obchod
Je to už sedm let, co naše systémy poprvé poptávala i brněnská společnost Keraservis. Ta se věnuje komplexním službám v řešení…
číst více
Awis Obchod - Dshops - Mikulov
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy používá řada obchodů po celé České republice. Před pár týdny jsme třeba instalovali náš pokladní systém v…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.