Reference

Home » Reference

máme klienty po celé čr i na slovensku

Jsme rádi, že naše AWIS pokladny využíváte a jste s nimi spokojeni. Vážíme si vašich nápadů i rad, jak systém vylepšit a snažíme se na ně aktivně reagovat. Také nás velmi těší vaše milá slova, která zde s vaším dovolením uvádíme. Děkujeme, jste skvělí.

2000 +
Klientů
2
Země
3500 +
Instalací
20
Let na trhu
http://Restaurace%20na%20Marjánce

Restaurace na Marjánce

Restaurace s kvalitním jídlem a skvělým plzeňským pivem na Praze 6 používá už léta náš pokladní systém AWIS Gastro na dotykových pokladnách.

http://Bastila%20a%20Dublin%20Pub

Bastila a Dublin Pub

Už více než 10 let používají naše pokadní systémy AWIS Gastro irské restaurce Bastila Pub a Dublin Pub na slavné ostravské Stodolní ulici.

http://Rájenka%20u%20Pohořelic

Rájenka u Pohořelic

Majitel krásného areálu Rájenka u Pohořelic se rozhodl pro pokladní systém AWIS Gastro, který tam provozuje na pěti dotykových pokadnách včetně dalšího příslušenství.

http://Pivní%20šenk%20Čtyři%20růže

Pivní šenk Čtyři růže

Brněnský podnik Čtyři růže používá nejen naši dotykovou pokladnu s pokladním systémem AWIS, ale také aplikaci mobilní číšník, která významně urychluje obsluhu v restauracích.

http://DONUT%20WORRY%20BE%20HAPPY

DONUT WORRY BE HAPPY

Oblíbený pražský podnik DONUT WORRY BE HAPPY, kde můžete ochutnat ty nejlepší donuty používá pokladní systém AWIS Gastro na dvou dotykových pokladních sestavách.

http://klub%20SaSaZu

Klub SaSaZu

Klub v prostorách Holešovické tržnice pojme najednou až 2500 hostů, které pomáhá obsoluhovat 8 našich dotykových pokladních sestav s pokladním systémem AWIS Gastro

http://Metro%20disco%20bar

METRO DISCO BAR

Metro disco bar má hned 4 pokladny s pokladním systémem AWIS Gastro, který je velmi vhodný pro podobné podniky, protože nabízí užitečné funkce jako inventuru alkoholu a správu skladových zásob.

http://U%20srubu%20-%20Újezd%20u%20Boskovic

Rekreační areál U Srubu

Ve sportovním a rekreačním areálu U Srubu se rozhodli vsadit také na náš pokladní systém AWIS Gastro, který se hodí nejen pro restaurce, ale díky modulu RECEPCE i pro jakékoliv ubytovací zařízení.

http://Penzion%20Tereziiny%20Lázničky

Penzion Tereziiny Lázničky

Dlouhá léta spolupracujeme s panem Dolanským, který má krásný penzion uprostřed přírody. Využívá náš pokladní systém AWIS Gastro včetně modulu RECEPCE pro správu ubytovacího zařízení.

http://hOTEL%20MALÝ%20PIVOVAR

HOTEL MALÝ PIVOVAR

Luxusní hotelové zařízení ve Středočeském kraji využívá hned několik našich pokladem s pokladním systémem AWIS Gastro, který je vhodný pro všechna podobná zařízení.

http://plební%20terminál%20-%20Just%20bagel

Just bagel

V bistru Just bagel mají už nějaký čas náš pokladní systém AWIS Gastro. Nyní využívají i platební terminál s vestavěnou technologií Viva Wallet.

http://reference%20-%20cukrárna%20na%20kopečku

Cukrárna Na Kopečku

V Kosmonosech můžete vidět v akci náš pokladní systém AWIS Gastro. Skvělý cukrář pan Michal Hypša s ním vzládá obsluhu své cukrárny Na Kopečku.

http://reference%20Mediteran

Mediteran bistro

V bistru Mediteran v Brně najdete nejen dobrou středomořskou kuchyni a vinný bar, ale také náš pokladní systém AWIS Gastro, který se hodí do všech gastro podniků.

http://James%20Dean%20-%20Praha

James Dean

Oblíbený pražský podnik James Dean již od roku 2017 používá náš pokladní systém AWIS Gastro na dotykových pokladních sestavách, kterých v podniku můžete vidět hned 7.

http://Kavárna%20v%20showroomu%20Karaservis%20Brno

Kavárna v showroomu Keraservis

Společnost Keraservis se zabývá kompletní realizací koupelen a ve svém showroomu v Brně provozuje také  kavárnu s využitím našeho pokladního systému AWIS Gastro.

http://Awis%20Gastro%20-%20U%20Zlatého%20Preclíku

U Zlatého Preclíku

„Se službami a servisem od Ekobit s.r.o. jsem velmi spokojený. Spolupracuji s nimi už od roku 2018. Systém funguje perfektně. Vše je přehledné a snadno ovladatelné. Dále si také vážím vstřícnosti pana Žida a jeho kolektivu ohledně řešení a dolaďování systému na místě“

http://AWIS%20Gastro%20-%20Motorest%20Stříbrný%20Smrk

Motorest Stříbrný Smrk

Na Šumpersku i v okolí Šternberka si tamější živnostníci vybrali náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

http://Mobilní%20číšník%20-%20Čtyři%20růže

Čtyři růže

V brněnském podniku Čtyři růže začali mimo naší pokladny AWIS používat také Mobilního číšníka, který výrazně urychluje obsluhu zákazníků a šetří čas obsluhy.

http://Pexeso%20Gatsro%20-%20Na%20Růžku

Restaurace na Růžku

Majitelé Restaurace na Růžku ve Šlapanicích využili ukončení provozu O2 eKasa k přechodu na náš pokladní systém PEXESO Gastro, kteráý na hardware z eKasy funguje skvěle

http://Pexeso%20Gastro%20-%20Hospůdka%20v%20Židech

Hospůdka v Židech

Pokladní systém PEXESO Gastro nainstalovaný na původním hardware od dotykačky skvěle slouží majitelům Hospůdky v Židech, oblíbeného podniku v jihomoravské Lomnici

http://Pexeso%20Gastro%20-%20Hostinec%20u%20Sklenářů

Hostinec u Sklenářů

Majitelé Hostince u Sklenářů už během instalace ocenili uživatelskou přívětivost pokladního systému PEXESO Gastro. Skvělé totiž je, že tento software je možné používat v případě dotykových monitorů, tabletůa dalších mobilních zařízení, které jsou postaveny na operačním systému Android.

http://Awis%20Gastro%20-%20hudební%20klub%20-%207.nebe

Hudební klub 7. nebe

Oblíbený brněnský hudební klub 7. nebe používá pokladní systém AWIS Gastro na dvou dotykových pokladních sestavách POS 15”, které mají velkou odolnost a vydrží i náročné klubové prostředí.

http://U%20Peronu

Případová studie známe Smíchovksé restaurace

Rodinný restaurant U Perónu je ve své lokalitě vyhlášený tradiční a poctivou kuchyní a zejména obědy znamenají zvýšený nápor na rychlost a přesnost obsluhy.

http://Strong%20Coffee

Strong Coffee

„S kavárnou jsem získal i pokladní systém AWIS. Řekl jsem si, že ho vyzkouším a uvidím. Zůstal jsem u něj, protože je přehledný a všechno za mě kontroluje.“

Matoušek

http://Caffe%20lava

Café Láva

„I když jsme v první řadě kavárna, přinášíme zajímavý doplněk sortimentu v podobě vodní dýmky a těšíme se, až rozšíříme naši nabídku o další novinky. Na pokladnu AWIS se můžeme spolehnout, jen je škoda, že v našem malém provozu nevyužijeme to obrovské množství funkcí, které nabízí.“

Hayk Abrahamyan

http://Cafe%20Calma

Café Calma – Kristýna Nikolajev

„Ve své kavárně dávám šanci zodpovědným studentům. Snažím se je podpořit a něco naučit. S pokladnou AWIS pracují od prvního dne a naprosto bez problémů. Je vidět, že se v ní dobře orientují jak lidi z oboru, tak i nováčci.“

Kristýna Nikolajev

http://AdAstra

Café AdAstra

Ve své kavárně dávám šanci zodpovědným studentům. Snažím se je podpořit a něco naučit. S pokladnou AWIS pracují od prvního dne a naprosto bez problémů. Je vidět, že se v ní dobře orientují jak lidi z oboru, tak i nováčci.

Kristýna Nikolajev - Vedoucí pobočky

http://PiGy

pizza pigy

Baví mě vymýšlet různé cenově výhodné akce pro naše zákazníky a díky pokladně AWIS je to hračka. Snadno si v ní nastavím časové rozpětí happy hours a o nic dalšího se starat nemusím. A naše zákazníky to baví taky.

Pizza Pigy – pan Bílek

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.