Reference

Home » Reference

máme klienty po celé čr i na slovensku

Jsme rádi, že naše AWIS pokladny využíváte a jste s nimi spokojeni. Vážíme si vašich nápadů i rad, jak systém vylepšit a snažíme se na ně aktivně reagovat. Také nás velmi těší vaše milá slova, která zde s vaším dovolením uvádíme. Děkujeme, jste skvělí.

2000 +
Klientů
2
Země
3500 +
Instalací
20
Let na trhu
http://Awis%20Gastro%20-%20U%20Zlatého%20Preclíku

U Zlatého Preclíku

„Se službami a servisem od Ekobit s.r.o. jsem velmi spokojený. Spolupracuji s nimi už od roku 2018. Systém funguje perfektně. Vše je přehledné a snadno ovladatelné. Dále si také vážím vstřícnosti pana Žida a jeho kolektivu ohledně řešení a dolaďování systému na místě“

pan Eckert - provozovatel

http://Pokladny%20AWSI%20-%20James%20Dean

James Dean - Prague

Oblíbený pražský podnik James Dean už od roku 2017 využívá náš pokladní systém AWSI Gastro a nyní má v provozu už 7 pokladen. Podnik patří mezi naše oblíbené a pořádáme zde i firemní akce a večírky.

http://AWIS%20Gastro%20-%20Motorest%20Stříbrný%20Smrk

Motorest Stříbrný Smrk

Na Šumpersku i v okolí Šternberka si tamější živnostníci vybrali náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

http://Mobilní%20číšník%20-%20Čtyři%20růže

Čtyři růže

V brněnském podniku Čtyři růže začali mimo naší pokladny AWIS používat také Mobilního číšníka, který výrazně urychluje obsluhu zákazníků a šetří čas obsluhy.

http://Pexeso%20Gatsro%20-%20Na%20Růžku

Restaurace na Růžku

Majitelé Restaurace na Růžku ve Šlapanicích využili ukončení provozu O2 eKasa k přechodu na náš pokladní systém PEXESO Gastro, kteráý na hardware z eKasy funguje skvěle

http://Pexeso%20Gastro%20-%20Hospůdka%20v%20Židech

Hospůdka v Židech

Pokladní systém PEXESO Gastro nainstalovaný na původním hardware od dotykačky skvěle slouží majitelům Hospůdky v Židech, oblíbeného podniku v jihomoravské Lomnici

http://Pexeso%20Gastro%20-%20Hostinec%20u%20Sklenářů

Hostinec u Sklenářů

Majitelé Hostince u Sklenářů už během instalace ocenili uživatelskou přívětivost pokladního systému PEXESO Gastro. Skvělé totiž je, že tento software je možné používat v případě dotykových monitorů, tabletůa dalších mobilních zařízení, které jsou postaveny na operačním systému Android.

http://Awis%20Gastro%20-%20hudební%20klub%20-%207.nebe

Hudební klub 7. nebe

Oblíbený brněnský hudební klub 7. nebe používá pokladní systém AWIS Gastro na dvou dotykových pokladních sestavách POS 15”, které mají velkou odolnost a vydrží i náročné klubové prostředí.

http://U%20Peronu

Případová studie známe Smíchovksé restaurace

Rodinný restaurant U Perónu je ve své lokalitě vyhlášený tradiční a poctivou kuchyní a zejména obědy znamenají zvýšený nápor na rychlost a přesnost obsluhy.

http://Strong%20Coffee

Strong Coffee

„S kavárnou jsem získal i pokladní systém AWIS. Řekl jsem si, že ho vyzkouším a uvidím. Zůstal jsem u něj, protože je přehledný a všechno za mě kontroluje.“

Matoušek

http://Caffe%20lava

Café Láva

„I když jsme v první řadě kavárna, přinášíme zajímavý doplněk sortimentu v podobě vodní dýmky a těšíme se, až rozšíříme naši nabídku o další novinky. Na pokladnu AWIS se můžeme spolehnout, jen je škoda, že v našem malém provozu nevyužijeme to obrovské množství funkcí, které nabízí.“

Hayk Abrahamyan

http://Cafe%20Calma

Café Calma – Kristýna Nikolajev

„Ve své kavárně dávám šanci zodpovědným studentům. Snažím se je podpořit a něco naučit. S pokladnou AWIS pracují od prvního dne a naprosto bez problémů. Je vidět, že se v ní dobře orientují jak lidi z oboru, tak i nováčci.“

Kristýna Nikolajev

http://AdAstra

Café AdAstra

Ve své kavárně dávám šanci zodpovědným studentům. Snažím se je podpořit a něco naučit. S pokladnou AWIS pracují od prvního dne a naprosto bez problémů. Je vidět, že se v ní dobře orientují jak lidi z oboru, tak i nováčci.

Kristýna Nikolajev - Vedoucí pobočky

http://PiGy

pizza pigy

Baví mě vymýšlet různé cenově výhodné akce pro naše zákazníky a díky pokladně AWIS je to hračka. Snadno si v ní nastavím časové rozpětí happy hours a o nic dalšího se starat nemusím. A naše zákazníky to baví taky.

Pizza Pigy – pan Bílek

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.