AWIS Gastro – Bastila a Dublin pub

| #

Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé Stodolní ulici v Ostravě, jejíž sláva je v rámci celé České republiky opravdu fascinující. Za nás musím říct, že spolupráce funguje opravdu na jedničku. Majitel je skvělý chlapík a člověk na správném místě. I proto jsme nadšení, že tam používají naše produkty, včetně pokladních systémů AWIS.

Bastila a Dublin jsou opravdu stylovými bary, jež každému příchozímu nabídnou příjemné posezení přímo na Stodolní ulici. Hlavně o víkendech je tam opravdu narváno, což jsme během naší návštěvy také poznali. Každopádně to tam jede od rána do pozdního večera a oba podniky jsou jistotou skvělé a pravé ostravské zábavy.

Majitel obou barů důvěřuje našim pokladním systémům AWIS PROFI GASTRO. Jde totiž o jeden z nejvíce propracovaných systémů na celém českém gastronomickém trhu. Je v českém, anglickém i ruském provedení a práci s ním zvládne díky skvělé intuitivnosti opravdu každý. Jde tedy o skvělou volbu nejen do barů jako jsou ty v Ostravě, ale také do kaváren, restaurací či třeba pizzerií.

Software splňuje veškeré standardy kvality a spolehlivosti. Přestože jeho design a ovládání je na velmi vysoké úrovni, software je neustále zdokonalován dle potřeb či přání zákazníka. Software lze ovládat jak dotykovou obrazovkou, pro kterou je optimalizován, tak klasicky klávesnicí a myší.

Mimo prodejní části jsou v systému zakomponovány sklady, kalkulace a normování, síťové řešený či vzdálený přístup přes internet. Nemusíte tedy již doplácet za skladovou evidenci, exporty do tabulkového excelu, statistiky, normování jídel, kuchyňský modul a další podobné moduly.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.