AWIS Gastro – Bastila a Dublin pub

| #

Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé Stodolní ulici v Ostravě, jejíž sláva je v rámci celé České republiky opravdu fascinující. Za nás musím říct, že spolupráce funguje opravdu na jedničku. Majitel je skvělý chlapík a člověk na správném místě. I proto jsme nadšení, že tam používají naše produkty, včetně pokladních systémů AWIS.

Bastila a Dublin jsou opravdu stylovými bary, jež každému příchozímu nabídnou příjemné posezení přímo na Stodolní ulici. Hlavně o víkendech je tam opravdu narváno, což jsme během naší návštěvy také poznali. Každopádně to tam jede od rána do pozdního večera a oba podniky jsou jistotou skvělé a pravé ostravské zábavy.

Majitel obou barů důvěřuje našim pokladním systémům AWIS PROFI GASTRO. Jde totiž o jeden z nejvíce propracovaných systémů na celém českém gastronomickém trhu. Je v českém, anglickém i ruském provedení a práci s ním zvládne díky skvělé intuitivnosti opravdu každý. Jde tedy o skvělou volbu nejen do barů jako jsou ty v Ostravě, ale také do kaváren, restaurací či třeba pizzerií.

Software splňuje veškeré standardy kvality a spolehlivosti. Přestože jeho design a ovládání je na velmi vysoké úrovni, software je neustále zdokonalován dle potřeb či přání zákazníka. Software lze ovládat jak dotykovou obrazovkou, pro kterou je optimalizován, tak klasicky klávesnicí a myší.

Mimo prodejní části jsou v systému zakomponovány sklady, kalkulace a normování, síťové řešený či vzdálený přístup přes internet. Nemusíte tedy již doplácet za skladovou evidenci, exporty do tabulkového excelu, statistiky, normování jídel, kuchyňský modul a další podobné moduly.

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.