AWIS Gastro – Cukrárna Na Kopečku

| #

Také tak milujete cukrárny? My rovněž. I proto se do cukráren v rámci našich instalací velmi rádi vydáváme. Vždycky doufáme, že nás provozní či majitelé poctí svými skvělými výtvory. Pro naši tělesnou váhu a figuru to sice není ideální, ale opravdu dobrý větrník nebo věneček je prostě pecka. Jedny z nejlepších má i náš zákazník pan Michal Hypša, který je majitelem Cukrárny na Kopečku.

Pan Hypša je nejen skvělý cukrář, ale rovněž i podnikatel. V jeho podniku je totiž pořád narváno. I proto potřeboval kvalitní pokladní systém, díky kterému mu práce půjde od ruky. My jsme pro něj měli jednoduché řešení AWIS Gastro.

Proč AWIS? Pokladní systém AWIS Gastro patří mezi špičku na českém trhu. Jeho vznik se datuje od počátku 90. let a od té doby je neustále vyvíjen a pravidelně vylepšován.

Pokladní systém je určen pro všechny druhy obchodních činností, které vyžadují zúčtovací kasu, a to zejména pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely, penziony a další gastronomická zařízení.

Předností tohoto pokladního softwaru jsou funkce, jako je sloučení stolů, přesun mezi stoly, dopočítávání částky k vrácení, stravenky, platební karty a bankovní terminály, slevy při placení a platby zvlášť nebo třeba předtisk účtů.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.