AWIS Gastro – Cukrárna Na Kopečku

| #

Také tak milujete cukrárny? My rovněž. I proto se do cukráren v rámci našich instalací velmi rádi vydáváme. Vždycky doufáme, že nás provozní či majitelé poctí svými skvělými výtvory. Pro naši tělesnou váhu a figuru to sice není ideální, ale opravdu dobrý větrník nebo věneček je prostě pecka. Jedny z nejlepších má i náš zákazník pan Michal Hypša, který je majitelem Cukrárny na Kopečku.

Pan Hypša je nejen skvělý cukrář, ale rovněž i podnikatel. V jeho podniku je totiž pořád narváno. I proto potřeboval kvalitní pokladní systém, díky kterému mu práce půjde od ruky. My jsme pro něj měli jednoduché řešení AWIS Gastro.

Proč AWIS? Pokladní systém AWIS Gastro patří mezi špičku na českém trhu. Jeho vznik se datuje od počátku 90. let a od té doby je neustále vyvíjen a pravidelně vylepšován.

Pokladní systém je určen pro všechny druhy obchodních činností, které vyžadují zúčtovací kasu, a to zejména pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely, penziony a další gastronomická zařízení.

Předností tohoto pokladního softwaru jsou funkce, jako je sloučení stolů, přesun mezi stoly, dopočítávání částky k vrácení, stravenky, platební karty a bankovní terminály, slevy při placení a platby zvlášť nebo třeba předtisk účtů.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.