AWIS Gastro – Gyros – Brno, Úvoz

| #

Pokladní systémy od společnosti EkoBIT si velmi oblíbili i provozovatelé restauračních podniků. Nově si náš pokladní systém AWIS objednala i paní Doležalová z Brna, která se už léta věnuje prodeji prvotřídního gyrosu.

Pokladní systém AWIS GASTRO je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

AWIS GASTRO je postaven na speciálním softwaru. Obsahuje automatické odečítání surovin ze skladu, databázi zákazníků či rozvážkový systém. Součástí manažerské části pokladního systému AWIS GASTRO jsou pak i nejrůznější statistiky, tržby, fakturace, zrcadla nebo inventury. Součástí ceny je také síťové řešení a propojení přes internet. K mání je ihned na našem e-shopu, na který určitě koukněte.

Kromě pokladního systému AWIS se ale paní Doležalové zalíbila i naše dotyková pokladna se skvělým moderním designem. Je postavena na kvalitním systému Google Android 7.1.2 či Windows 10 a její dotykový display se řadí mezi ty nejkvalitnější na českém trhu.

Kromě pokladního systému AWIS a naší skvělé dotykové pokladny se pro restaurační podnikání rozhodně hodí i některá z naších termálních tiskáren účtenek. Mezi ty nejlepší se řadí třeba tiskárna ePrinter, která nabízí inteligentní řezání papíru, možnost montáže na zeď nebo připojení přes USB i Bluetooth. Dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek a její velkou předností, a to hlavně v dnešní době rostoucích cen, je i nízká spotřeba energie.

Mohlo by vás zajímat

CRM eWay
Obecné
Pociťujete neustálý tlak na zvyšování efektivity procesů a udržování vztahů se zákazníky? Doba je zkrátka taková. Pokud nechcete, aby…
číst více
AWIS Obchod - Bissolo Market Italiano
Instalace, Obchod
Pokud hledáte kvalitní obchod s italskými potravinami, neměli byste opomenout Bissolo Market Italiano. V České republice, konkrétně ve…
číst více
AWIS Gastro - restaurace Zlatá Hvězda
Gastro, Instalace
Už více než deset let jako EkoBIT spolupracujeme také s velmi oblíbenou restaurací Zlatá Hvězda Praha. Skvělé jídlo a pití nabízí…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.