AWIS Gastro – Gyros – Brno, Úvoz

| #

Pokladní systémy od společnosti EkoBIT si velmi oblíbili i provozovatelé restauračních podniků. Nově si náš pokladní systém AWIS objednala i paní Doležalová z Brna, která se už léta věnuje prodeji prvotřídního gyrosu.

Pokladní systém AWIS GASTRO je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

AWIS GASTRO je postaven na speciálním softwaru. Obsahuje automatické odečítání surovin ze skladu, databázi zákazníků či rozvážkový systém. Součástí manažerské části pokladního systému AWIS GASTRO jsou pak i nejrůznější statistiky, tržby, fakturace, zrcadla nebo inventury. Součástí ceny je také síťové řešení a propojení přes internet. K mání je ihned na našem e-shopu, na který určitě koukněte.

Kromě pokladního systému AWIS se ale paní Doležalové zalíbila i naše dotyková pokladna se skvělým moderním designem. Je postavena na kvalitním systému Google Android 7.1.2 či Windows 10 a její dotykový display se řadí mezi ty nejkvalitnější na českém trhu.

Kromě pokladního systému AWIS a naší skvělé dotykové pokladny se pro restaurační podnikání rozhodně hodí i některá z naších termálních tiskáren účtenek. Mezi ty nejlepší se řadí třeba tiskárna ePrinter, která nabízí inteligentní řezání papíru, možnost montáže na zeď nebo připojení přes USB i Bluetooth. Dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek a její velkou předností, a to hlavně v dnešní době rostoucích cen, je i nízká spotřeba energie.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.