AWIS Gastro – Gyros – Brno, Úvoz

| #

Pokladní systémy od společnosti EkoBIT si velmi oblíbili i provozovatelé restauračních podniků. Nově si náš pokladní systém AWIS objednala i paní Doležalová z Brna, která se už léta věnuje prodeji prvotřídního gyrosu.

Pokladní systém AWIS GASTRO je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

AWIS GASTRO je postaven na speciálním softwaru. Obsahuje automatické odečítání surovin ze skladu, databázi zákazníků či rozvážkový systém. Součástí manažerské části pokladního systému AWIS GASTRO jsou pak i nejrůznější statistiky, tržby, fakturace, zrcadla nebo inventury. Součástí ceny je také síťové řešení a propojení přes internet. K mání je ihned na našem e-shopu, na který určitě koukněte.

Kromě pokladního systému AWIS se ale paní Doležalové zalíbila i naše dotyková pokladna se skvělým moderním designem. Je postavena na kvalitním systému Google Android 7.1.2 či Windows 10 a její dotykový display se řadí mezi ty nejkvalitnější na českém trhu.

Kromě pokladního systému AWIS a naší skvělé dotykové pokladny se pro restaurační podnikání rozhodně hodí i některá z naších termálních tiskáren účtenek. Mezi ty nejlepší se řadí třeba tiskárna ePrinter, která nabízí inteligentní řezání papíru, možnost montáže na zeď nebo připojení přes USB i Bluetooth. Dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek a její velkou předností, a to hlavně v dnešní době rostoucích cen, je i nízká spotřeba energie.

Mohlo by vás zajímat

Pokladny AWSI - James Dean
Gastro, Obecné
Firemní večírky společnosti EkoBIT se v posledních letech odehrávali už v celé řadě restaurací. Naposledy se naše parta dostala…
číst více
AWIS Obchod - Keraservis - Brno
Instalace, Obchod
Je to už sedm let, co naše systémy poprvé poptávala i brněnská společnost Keraservis. Ta se věnuje komplexním službám v řešení…
číst více
Awis Obchod - Dshops - Mikulov
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy používá řada obchodů po celé České republice. Před pár týdny jsme třeba instalovali náš pokladní systém v…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.