AWIS Gastro – Gyros – Brno, Úvoz

| #

Pokladní systémy od společnosti EkoBIT si velmi oblíbili i provozovatelé restauračních podniků. Nově si náš pokladní systém AWIS objednala i paní Doležalová z Brna, která se už léta věnuje prodeji prvotřídního gyrosu.

Pokladní systém AWIS GASTRO je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

AWIS GASTRO je postaven na speciálním softwaru. Obsahuje automatické odečítání surovin ze skladu, databázi zákazníků či rozvážkový systém. Součástí manažerské části pokladního systému AWIS GASTRO jsou pak i nejrůznější statistiky, tržby, fakturace, zrcadla nebo inventury. Součástí ceny je také síťové řešení a propojení přes internet. K mání je ihned na našem e-shopu, na který určitě koukněte.

Kromě pokladního systému AWIS se ale paní Doležalové zalíbila i naše dotyková pokladna se skvělým moderním designem. Je postavena na kvalitním systému Google Android 7.1.2 či Windows 10 a její dotykový display se řadí mezi ty nejkvalitnější na českém trhu.

Kromě pokladního systému AWIS a naší skvělé dotykové pokladny se pro restaurační podnikání rozhodně hodí i některá z naších termálních tiskáren účtenek. Mezi ty nejlepší se řadí třeba tiskárna ePrinter, která nabízí inteligentní řezání papíru, možnost montáže na zeď nebo připojení přes USB i Bluetooth. Dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek a její velkou předností, a to hlavně v dnešní době rostoucích cen, je i nízká spotřeba energie.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.