AWIS Gastro – hotel Malý pivovar

| #

Luxusní hotelové zařízení ve Středočeském kraji? K těm nejvíce prvotřídním se bezesporu řadí také HOTEL MALÝ PIVOVAT KLÁŠTER, v jehož čele stojí dlouhodobě velmi úspěšný manažer Luděk Kubát.

HOTEL MALÝ PIVOVAR má naprosto úžasnou historii, která spadá až do druhé poloviny šestnáctého století. Tehdy došlo ke vzniku prvních budov spolu s místním renesančním zámkem, jehož vystavění se odehrálo na ruinách kláštera. Dnešní podoba tohoto areálu byla velkou měrou napsána na konci minulého tisíciletí, kdy došlo ke vzniku pivovaru Klášter.

Mezi lety 2012 a 2019 se odehrála významná rekonstrukce, během které stavitelé dbali na zachování historické předlohy, a to od původních historických kleneb s pískovcovými sloupy až po klenby s kovanými lustry, které se nacházejí v hotelové restauraci.

V dnešní době se hosté mohou těšit i na skvělé jídlo, masáže či wellness. Součástí je mimo jiné také 13 metrů dlouhý bazén, dětské brouzdaliště se skluzavkou nebo velká vířivka.

Provozovatelé tohoto skvělého zařízení už před pár lety od nás z EkoBIT pořídili hned několik pokladních systémů, které jim do dnešního dne skvěle slouží. Naši zaměstnanci do tohoto areálu se vždy s nadšením vrací. Rádi si tam dají jejich skvělé jídlo a někteří tam dokonce jezdí i ve svém volném čase.

Máme totiž ve svých řadách několik pracovníků, kteří do tohoto hotelu zavítali i v rámci své dovolené po České republice, a nic než chválu jsme od nich ani neslyšeli. Celé místo je naprostou kouzelné a dopomáhá k tomu i velmi významné okolí, ve kterém se nachází celá řada zajímavý turistických cílů. Zvlášť okolí řeky Jizery je velmi zajímavé a na své si tedy přijdou třeba i milovníci rybaření.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.