AWIS Gastro – Mediteran bistro

| #

Je zřejmé, že největší skupinou našich zákazníků jsou gastronomické provozy. Řadí se k nim i MEDITERAN BISTRO, které úspěšně řídí Mariana Pajkanovičová. Spolu se svým týmem se Mariana snaží o to, aby její hosté byli co možná nejspokojenější, a k tomu potřebuje i adekvátní pokladní software, který jsme ji rádi dopřáli.

Paní Mariana si před časem otevřela skvělou vinárnu a bistro. Naši technici měli možnost ochutnat pokrmy z kuchyně a dodnes, i několik týdnů po instalaci, mají boule za ušima. Upřímně řečeno se nemohou dočkat, až se zpět do MEDITERAN BISTRO zase vydají.

V každém případě se paní Mariana rozhodla sáhnout po pokladním systému AWIS Gastro. Když jsme se v rámci našeho pravidelného zákaznického servisu ptali, jak je s ním spokojená, neřekla nám jediné křivé slovo. To svědčí o tom, že právě AWIS Gastro je pro podobné gastronomické podniky opravdu skvělou volbou, se kterou není možné prohloupit.

A proč? Pokladní systém AWIS nabízí mimo standardní funkce, které by měl kvalitní software obsahovat, také zákaznické a slevové karty pro stálé zákazníky nebo zaměstnance.

V ceně pokladního systému je automaticky mimo jiné síťové řešení a propojení přes internet. To je ceněno zejména pro provoz a kontrolu z domova či jiného pracovního místa.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.