AWIS Gastro – Metro Disco Bar

| #

Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny instalovali hned čtyři naše pokladní systémy. Naše návštěva v tomto podniku byla skvělá, protože se tam zrovna natáčel díl české reality show Den a noc v Praze, která se už za několik týdnů dostane na televizní obrazovky skupiny Nova.

Instalace pokladních systémů AWIS GASTRO v prostorách podniku METRO DISCO BAR byla pro nás netradiční, na druhou stranu ale velmi zajímavá i přínosná. Ještě jsme se totiž nikdy s natáčením televizního pořadu osobně nesetkali, a tak šlo o velmi pestrou zkušenost. Během natáčení kameramani od stanice Nova dokonce udělali několik snímků i našich pokladen, a tak se systémy AWIS od naší společnosti EkoBIT už brzy dostanou i do televize.

Doufáme, že naše čtyři pokladní systémy AWIS GASTRO budou podniku METRO DISCO BAR skvěle sloužit. Jde totiž o jeden z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba také pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

Mezi výhody systému AWIS GASTRO patří, že je postaven na speciálním softwaru. Obsahuje automatické odečítání surovin ze skladu, databázi zákazníků či rozvážkový systém. Součástí manažerské části pokladního systému AWIS GASTRO jsou pak i nejrůznější statistiky, tržby, fakturace, zrcadla nebo inventury. K dispozici ceny také síťové řešení a propojení přes internet. K mání je tento skvělý pokladní systém ihned i na našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.