AWIS Gastro – Penzion Tereziiny Lázničky

| #

Hledáte pro svůj penzion optimální pokladní systém? Příkladem pro Vás může být příběh pana Dolanského, který řadu let úspěšně provozuje Penzion Tereziiny Lázničky, který se nachází ve městě Trhové Sviny. I díky našemu pokladnímu systému toto ubytovací zařízení skvěle funguje a prosperuje.

S panem Dolanským naše společnost spolupracuje dlouhá léta. Jedná se opravu svědomitého podnikatele, který je ve svém oboru velmi úspěšný. Jeho Penzion Tereziiny Lázničky se řadí k nejoblíbenějším ve městě.

Zásluhu na tom bezesporu má i pokladní systém AWIS, který si pan Dolanský a jeho personál pochvaluje. Není divu. Jedná se totiž o jeden z nejvíce propracovaných pokladních systémů na trhu.

Software AWIS Pro GASTRO a restaurace je systematicky rozdělen na dvě základní části: kasa pro obsluhu a část office pro manažery – vedoucí provozu. Pokladní software dává možnost rozdělení uživatelských práv pro zaměstnance a provozovatele.

Panu Dolanskému skvěle slouží i rozšíření pokladního systému, a to konkrétně modul Recepce. AWIS RECEPCE je moderní, přehledný a velmi spolehlivý systém. Graficky byl zpracován pro maximální přehlednost a rychlost práce, jeho prostředí je jednoduché, logické a konstantní.

Systém obsahuje tabulku aktivit a rezervací s přehlednou časovou osou v tabulce se vkládají potvrzené a nepotvrzené objednávky či rezervace tabulky umožňují libovolné nastavení barev pro individuální přehlednost.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.