AWIS GASTRO – Rájenka Pohořelice

| #

Neotálíme ani o prázdninách. Před pár dny jsme náš pokladní systém instalovali i do krásného areálu Rájenka u Pohořelic. Majitelé tam nejen během léta pořádají celou řadu akcí a do toho tam i famózně vaří. V okolí je krásná příroda, která nás při cestě do tohoto komplexu nesmírně zaujala.

Za celým konceptem stojí skvělý pan Bazala. Během posledních měsíců předělával postarší kemp a nesmírně se mu to povedlo. Všechno, opravdu všechno, je tam ze dřeva a na návštěvníka dýchá opravdová prázdninová pohoda. Mají tam i překrásný domek na stromě, no prostě paráda. Nově se tam zároveň rozhodli pro naše pokladní systémy AWIS Gastro. Instalovali jsme tam dokonce hned pět kas.

Pan Bazala si jako majitel vybral náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Nemohl udělat lépe. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba také pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely. Nabízí totiž to, co každý podnikatel potřebuje.

Samozřejmostí pokladního systému AWIS PROFI GASTRO, který je k mání i na našem e-shopu, je jeho české provedení. Vhodný ale může být případně i pro cizince, neboť funguje i v anglickém nebo ruském jazyce. Systém je snadno ovladatelný, všechny jeho funkce jsou přehledně uspořádány pro co největší pohodlí a komfort. Podpora systému Windows 10 a rychlé SSD disky v pokladnách zároveň systému zajistí co nejlepší stabilitu i výkon.

Pokladní systém AWIS GASTRO obsahuje automatické odečítání surovin ze skladu, databázi zákazníků či rozvážkový systém. Součástí manažerské části pokladního systému AWIS GASTRO jsou pak i nejrůznější statistiky, tržby, fakturace, zrcadla nebo inventury.

Děkujeme panu Bazalovi za důvěru a už se těšíme na další naši návštěvu. Takové skvělé koncepty totiž nejsou v českých končinách úplně běžné a zaslouží si velkou podporu ze strany nejen českých zákazníků. Pecka!

Mohlo by vás zajímat

CRM eWay
Obecné
Pociťujete neustálý tlak na zvyšování efektivity procesů a udržování vztahů se zákazníky? Doba je zkrátka taková. Pokud nechcete, aby…
číst více
AWIS Obchod - Bissolo Market Italiano
Instalace, Obchod
Pokud hledáte kvalitní obchod s italskými potravinami, neměli byste opomenout Bissolo Market Italiano. V České republice, konkrétně ve…
číst více
AWIS Gastro - restaurace Zlatá Hvězda
Gastro, Instalace
Už více než deset let jako EkoBIT spolupracujeme také s velmi oblíbenou restaurací Zlatá Hvězda Praha. Skvělé jídlo a pití nabízí…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.