AWIS Gastro – Restaurace na Marjánce

| #

Když se řekne plzeňské pivo na Praze 6, mnohé hned napadne velmi oblíbená Restaurace na Marjánce, za kterou léta stojí úspěšný manažer pan Pinkas. A když se k tomu přidá ještě skvělé jídlo, které tu mají, jde o skvělou kombinaci, která se dá jen těžko odmítnout. I proto jsme rádi, že v břevnovské Restauraci na Marjánce už léta mají i naše pokladní systémy, které jim dobře slouží.

S panem Pinkasem úspěšně spolupracujeme již 8 let. Minimálně z naší strany je spolupráce opravdu skvělá a pochvalují si ji i naši pracovníci. Vždy, když se do tohoto gastronomického podniku vydají, dostanou skvělé jídlo, o kterém básní ještě několik dlouhých dnů.

Na Marjánce dlouhodobě používají hned naše dva pokladní systémy. Úspěšně sází zejména dotykovou pokladní sestavu AWIS – POS 15, a tedy kvalitní All in One PC s Windows 10 a předinstalovaným pokladním systémem AWIS. Výhodou tohoto řešení je rychlý SSD disk či 4 GB operační paměti.

Software AWIS pro GASTRO a restaurace je systematicky rozdělen na dvě základní části: kasa pro obsluhu a část office pro manažery – vedoucí provozu. Pokladní software dává možnost rozdělení uživatelských práv pro zaměstnance a provozovatele.

V rámci pokladního systému AWIS Gastro dostanete vše potřebné pro váš provoz. Mimo prodejní části jsou v systému zakomponovány sklady, kalkulace a normování, síťové řešený či vzdálený přístup přes internet. Nemusíte tedy již doplácet za skladovou evidenci, exporty do tabulkového excelu, statistiky, normování jídel, kuchyňský modul a další podobné moduly.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.