AWIS Gastro – SaSaZu

| #

O SaSaZu v prostorách Holešovické tržnice jste již jistě slyšeli. Najdete v něm jednak velmi oblíbený klub, který v posledních letech hostil celou velmi úspěšných umělců. Najednou se do něj vejde až 2 500 hostů a za poslední léta v něm koncertovali třeba Markus Schulz, Paul Van Dyk nebo Tiesto. Kromě klubu tam najdete i luxusní restauraci, která rozhodně stojí za návštěvu. Oblíbenost tohoto podniku nejen mezi Pražany je obrovská, a i proto jsme rádi, že takto významný podnik je našim letitým klientem.

Provozovatelem je pan Kubíček, který vede podnik naprosto skvěle. I my bychom se toho od něj mohli tolik naučit. V každém případě udělali dobře, že už před lety tam vsadili hned na osm našich pokladních systémů AWIS Gastro, díky kterým jde práce zaměstnancům tohoto podniku skvěle od ruky. Zároveň tam jako EkoBIT programujeme na zakázku propojení na jejich bankovní terminály.

Pokladní systém AWIS je určen pro pizzerie, restaurace, kavárny, provozovny s rozvozem jídla i třeba pro hotely a penziony. Funguje v českém, ruském i anglickém provedení a naši klienti na něj nedají dopustit. V konečné ceně tohoto pokladního systému je rovněž síťové řešení či propojení přes internet.

Část pokladního systému obsahuje samozřejmě možnost tvorby kalkulací, grafů, přehledů, kontrolu a vedení docházky zaměstnanců, nastavování měn, provádění fakturací, zrcadel i inventur. To ale není vše, neboť samotných prémiových funkcí je v rámci tohoto pokladního systému opravdu nespočet.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.