AWIS Gastro – U srubu

| #

Pokladní systémy naší společnosti se ideální hodí i pro společnosti, které se zaměřují na poskytování ubytovacích kapacit i pořádání svateb či firemních a rodinných akcí. Příkladem toho je sportovní a rekreační areál U Srubu, za kterým stojí úspěšná podnikatelka Karolína Okurková, která se léta řadí mezi naše spokojené klienty.

Paní Okurková se rozhodla vsadit na pokladní systém AWIS Gastro, který se pro podobné podnikatelské záměry skvěle hodí. Systém je v českém, anglickém a ruském provedení a je určen primárně pro restaurace, pizzerie, kavárny, provozovny s rozvozem jídla, penziony, hotely a ostatní druhy pohostinských zařízení.

Ve sportovním a rekreačním areálu U Srubu se rozhodli vsadit také na rozšíření poklady AWIS, a to v prvé řadě o modul Recepce, který je rychlý, intuitivní, přehledný a bezpečný. Nabízí tabulku aktivit, přehled objednávek i nastavení barev.

Výhodou pokladního systému AWIS je možnost rozšíření i o našeho mobilního číšníka, rozvoz nebo třeba věrnostní systém.

I díky kvalitnímu pokladnímu systému areál U Srubu skvěle prosperuje a je inspirací pro celou řadu podobných podnikatelských záměrů. Paní Okurková to dělá naprosto skvěle a my jí držíme palce i do dalších měsíců.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.