AWIS Gastro – U Zlatého Preclíku

| #

Jsou to už asi čtyři roky od doby, kdy si naše služby poprvé objednal pan Eckert z Prahy. Ten už léta vede skvělý restaurační podnik v centru hlavního města Prahy. Jeho Restaurant U Zlatého Preclíku se zaměřuje hlavně na staročeskou kuchyni a naše služby jako majitel naposledy využil před necelým půl rokem.

Pan Eckert si za svůj podnik U Zlatého Preclíku u nás v EkoBIT rozhodl už na podzim po čase objednat hned několik zařízení. Zaujala ho třeba speciální patnáctipalcová dotyková pokladna, která nabízí moderní design, kvalitní display nebo až 8 GB operační paměti RAM. Pokladnu si provozovatel proslulé pražské restaurace rozhodl obohatit také o nový systém Windows 10. Zařízení je k dostání třeba i na našem e-shopu, kde jsou uvedeny i další specifikace.

V souvislosti s tím ale pracovníci naší firmy EkoBIT panu Eckertovi do podniku instalovali také i pokladní termo tiskárnu XPrinter nebo univerzální tiskárnu Birch Q1.

V EkoBIT jsme rádi, že pan Eckert nám po celou dobu vyjadřuje svou velkou důvěru. Důkazem toho je i jeho jen pár dnů stará reference, která k nám do EkoBIT od něj dorazila.

„Se službami a servisem od Ekobit s.r.o. jsem velmi spokojený. Spolupracuji s nimi už od roku 2018. Systém funguje perfektně. Vše je přehledné a snadno ovladatelné. Dále si také vážím vstřícnosti pana Žida a jeho kolektivu ohledně řešení a dolaďování systému na místě,“ napsal provozovatel pražského podniku U Zlatého Preclíku.

Recenze pana Eckerta nás neskutečně těší a doufáme, že se s ním brzy zase uvidíme. Zároveň se těšíme i na jeho skvělé pokrmy, protože takhle skvělou českou staročeskou kuchyni jsme dlouho neměli.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.