AWIS Gastro – U Zlatého Preclíku

| #

Jsou to už asi čtyři roky od doby, kdy si naše služby poprvé objednal pan Eckert z Prahy. Ten už léta vede skvělý restaurační podnik v centru hlavního města Prahy. Jeho Restaurant U Zlatého Preclíku se zaměřuje hlavně na staročeskou kuchyni a naše služby jako majitel naposledy využil před necelým půl rokem.

Pan Eckert si za svůj podnik U Zlatého Preclíku u nás v EkoBIT rozhodl už na podzim po čase objednat hned několik zařízení. Zaujala ho třeba speciální patnáctipalcová dotyková pokladna, která nabízí moderní design, kvalitní display nebo až 8 GB operační paměti RAM. Pokladnu si provozovatel proslulé pražské restaurace rozhodl obohatit také o nový systém Windows 10. Zařízení je k dostání třeba i na našem e-shopu, kde jsou uvedeny i další specifikace.

V souvislosti s tím ale pracovníci naší firmy EkoBIT panu Eckertovi do podniku instalovali také i pokladní termo tiskárnu XPrinter nebo univerzální tiskárnu Birch Q1.

V EkoBIT jsme rádi, že pan Eckert nám po celou dobu vyjadřuje svou velkou důvěru. Důkazem toho je i jeho jen pár dnů stará reference, která k nám do EkoBIT od něj dorazila.

„Se službami a servisem od Ekobit s.r.o. jsem velmi spokojený. Spolupracuji s nimi už od roku 2018. Systém funguje perfektně. Vše je přehledné a snadno ovladatelné. Dále si také vážím vstřícnosti pana Žida a jeho kolektivu ohledně řešení a dolaďování systému na místě,“ napsal provozovatel pražského podniku U Zlatého Preclíku.

Recenze pana Eckerta nás neskutečně těší a doufáme, že se s ním brzy zase uvidíme. Zároveň se těšíme i na jeho skvělé pokrmy, protože takhle skvělou českou staročeskou kuchyni jsme dlouho neměli.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.