AWIS Gastro – WOOD & STEAK

| #

Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si tam objednali instalaci profesionálního pokladního systému AWIS Gastro. Vybrali si tedy takový systém, který zvládne pořádnou zátěž, velké množství transakcí i přihlášených uživatelů.

AWIS Gastro, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na českém trhu. Tento pokladní systém je vhodný pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

Samozřejmostí pokladního systému AWIS Gastro, který je k mání i na našem e-shopu, je jeho české provedení. Vhodný ale může být případně i pro cizince, neboť funguje i v anglickém nebo ruském jazyce. Systém je snadno ovladatelný, všechny jeho funkce jsou přehledně uspořádány, a to pro co největší pohodlí a komfort. Podpora systému Windows 10 a rychlé SSD disky v pokladnách zároveň systému zajistí co nejlepší stabilitu i výkon.

Pokladní systém AWIS nabízí také zákaznické a slevové karty pro stálé klienty nebo zaměstnance. Přispět může i s případnou evidencí útrat zákazníků, počtu návštěv, upozornění na narozeniny, oblíbeným jídlem či pití. Možností je také nastavení takzvaných happy hours nebo třeba i nočních přirážek.

Pokladní systém AWIS skvěle pracuje i s aplikací Mobilní číšník, díky které obsloužíte a zkasírujete zákazníky kdekoliv v terénu, neboť se nemusíte stále dokola vracet k centrální pokladně.

Číšníci naběhají méně kilometrů, návštěvníky překvapí nadstandardní rychlost personálu. Vybudujete si loajální zákazníky, kteří se k vám budou s potěšením vracet, čehož využili i v pražském restauračním podniku WOOD & STEAK, kam se znovu na to jejich skvělé jídlo brzy určitě vypravíme.

Mohlo by vás zajímat

mobilní číšník
Gastro, Vylepšení
Zaregistrovali jste, že jsme připravili podrobný návod k aplikaci Mobilní číšník pro jeden z nejoblíbenějších pokladních systémů…
číst více
Bissolo
Instalace, Obchod
Před pár týdny jsme se jako společnost EkoBIT vrátili za spokojeným klientem na Moravu, který se po pár měsících od prvního objednávky…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné
E-shop a fungující pokladní systém ve firmě jde často ruku v ruce. Mnoho začínajících živnostníků ale zapomíná na to, že při…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.