AWIS Obchod – autoservis ROKRY

| #

Vlastníte autoservis a řešíte koupi nového pokladního systému? Co takhle vsadit na osvědčený pokladní systém AWIS, se kterým je dlouhodobě spokojený třeba pan Marek Fügner jako majitel autoservisu ROKRY ve Strakonicích? S ním totiž nemůžete šlápnout vedle. Na každou další licenci navíc nabízíme slevu ve výši 50 procent.

Pokladní systém AWIS je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů. Splňuje naprosto všechny požadavky, které souvisí s provozem autoservisu kdekoliv v České republice. Řadí se k nejvíce propracovaným systémům pro autoservisy na trhu, který splní všechny vaše potřeby.

K pokladnímu systému je možné dokoupit mobilní PDA (mobilní skladník) pro snadnou evidenci skladových zásob. Pro inventuru lze použít také čtečku čárových kódů. Pro více poboček lze využít připojení všech obchodů do centrálního systému, pro cenové hladiny, skladové zásoby a další potřebné funkce, které centrální systém nabízí.

A proč je pokladní systém AWIS pro potřeby každého autoservisu v České republice ideální? Mimo jiné totiž nabízí zobrazení skladu v pokladně, založení ceníkové položky, zobrazení aktuální tržby směny, vytvoření a nastavení uživatelských práv, statistiky a grafy prodeje, denní přehled tržeb, přehled docházky zaměstnanců, systém pro fakturace, zrcadla a inventury, nastavení měny, možnost použití bezhotovostních platebních karet nebo stravenek, normování a tvorba kalkulací – směsí.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.