AWIS Obchod – autovrakoviště Autoland

| #

Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí náhradní díly pro více než 5 tisíc vozů. Jako společnost EkoBIT spolupracujeme s majitelem Autolandu Martinem Martincem už od roku 2016, kdy jsme mu a jeho týmu dělali úpravu systému přímo na přání.

Autovrakoviště Autoland

I více než 8 let od navázání spolupráce musíme říct, že spolupráce s Autolandem oboustranně skvěle funguje. Pan Martinec od roku 2016 nedá dopustit na náš pokladní systém AWIS, který se mu i v případě jeho vrakoviště skvěle osvědčil. Došlo však k zakoupení také naší dotykové pokladny, která nabízí moderní design, poměr stran 4:3 a až 8 GB operační paměti RAM.

Tento systém má velkou výhodu v tom, že běží na volně šiřitelným systému Android, takže není zapotřebí si zakupovat nějaké dodatečné licence pro provoz operačního systému na tomto hardwaru. Pokladna má velký a kvalitní display o velikosti 15″ a rozlišením 1024*768. Tento display se řadí mezi ty kvalitnější na trhu, a proto ho také využíváme pro náš systém.

Velké přednosti má i náš pokladní systém AWIS Obchod. Software je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů. Nabízíme jej v mutacích pro český, slovenský, anglický a ruský jazyk. K pokladnímu systému je možné dokoupit mobilní PDA (mobilní skladník) pro snadnou evidenci skladových zásob.

Se společností Autoland se těšíme na další spolupráci a věříme, že se nám ji v dalších měsících ještě podaří i rozšířit.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
CRM eWay
Obecné
Pociťujete neustálý tlak na zvyšování efektivity procesů a udržování vztahů se zákazníky? Doba je zkrátka taková. Pokud nechcete, aby…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.