AWIS Obchod – Captain Candy

| #

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT s ním dlouhodobě spolupracujeme. Jde o podnik Captain Candy, který nabízí velmi kvalitní české i americké cukrovinky.

V Captain Candy mají od nás pokladní systém AWIS Obchod. Majitel sladkého království pan Sherri si je dlouhodobě pochvaluje, a proto si jej rozhodli pořídit i do jejich další provozovny. Ta se nachází v nizozemském Amsterdamu a jako EkoBIT tak máme další mezinárodní působení.

Majitel podniku, pan Sherri, si na našem pokladním systému AWIS cení, že je určen přesně pro jeho potřeby. Software je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů. Je nabízen v několika jazykových mutacích, a to kupříkladu pro anglický, ruský, slovenský nebo český jazyk.

AWIS obchod je skvělý v tom, že pro inventuru zboží na skladě je možné použít také bezdrátovou čtečku čárových kódů. V případě vícero poboček je možné obchody propojit do centrálního systému i různé cenové hladiny, což podnik Captain Candy s oblibou využívá.

K dispozici je AWIS na našem e-shopu, na kterém si jej můžete klidně hned pořídit. Nabízíme slevu na každou další licenci ve výši 50 procent, což v případě jednoho z nejvíce propracovaných systémů pro prodejny na trhu může mít skvělá motivace k pořízení.

Mohlo by vás zajímat

Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Pokladny AWIS - trhy Kampa
Ostrov na řece Vltava v Praze na Malé Straně. To je Kampa, která je podle mnohých tím nejhezčím městským ostrovem světa. I tam jsme…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.