AWIS Obchod – Keraservis – Brno

| #

Je to už sedm let, co naše systémy poprvé poptávala i brněnská společnost Keraservis. Ta se věnuje komplexním službám v řešení koupelen, a to od úplného návrhu až po kompletní realizaci. Před pár týdny se zástupci firmy Keraservis rozhodli naše služby využít znovu a opět vsadili na náš pokladní systém AWIS. S tím totiž byli léta nadmíru spokojeni.

Pokladní systém AWIS Gastro je díky jeho velkým kladům ideálním softwarem i pro prodejny se zaměřením na služby. AWIS je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů a na našem e-shopu je možné ho zakoupit v české, slovenské nebo anglické mutaci.

Pokladní systém AWIS nabízí velmi propracovanou zákaznickou evidenci nebo statistiky prodeje. Samozřejmostí jsou grafy, fakturace, ceníkové marže rozdělené dle skupin zboží, platby přes bankovní terminály nebo třeba centrální modul pro síť maloobchodů.

Mimo standardní funkce mohou u AWISU zaujmout také zákaznické a slevové karty pro stálé zákazníky nebo zaměstnance, evidence útraty zákazníků, upozornění na narozeniny nebo třeba vytvoření účtu se slevou.

Pokud o pokladním systému i přes jeho nesporné klady stále váháte, nabízí naše společnost EkoBIT i možnost jeho pronájmu, a to na jeden až dvanáct měsíců.

Jsme rádi, že náš dlouholetý klient Keraservis, který sídlí v brněnském komplexu Kaštanová, je s našimi pokladními systémy dlouhodobě spokojen a jsme samozřejmě mile připraveni na jeho další objednávky. Kromě pokladních systémů totiž nabízíme třeba i nejrůznější hardwarové součásti, jako jsou tiskárny účtenek, čtečky čipů nebo i terminály.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.