AWIS Obchod – Keraservis – Brno

| #

Je to už sedm let, co naše systémy poprvé poptávala i brněnská společnost Keraservis. Ta se věnuje komplexním službám v řešení koupelen, a to od úplného návrhu až po kompletní realizaci. Před pár týdny se zástupci firmy Keraservis rozhodli naše služby využít znovu a opět vsadili na náš pokladní systém AWIS. S tím totiž byli léta nadmíru spokojeni.

Pokladní systém AWIS Obchod je díky jeho velkým kladům ideálním softwarem i pro prodejny se zaměřením na služby. AWIS je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů a na našem e-shopu je možné ho zakoupit v české, slovenské nebo anglické mutaci.

Pokladní systém AWIS nabízí velmi propracovanou zákaznickou evidenci nebo statistiky prodeje. Samozřejmostí jsou grafy, fakturace, ceníkové marže rozdělené dle skupin zboží, platby přes bankovní terminály nebo třeba centrální modul pro síť maloobchodů.

Mimo standardní funkce mohou u AWISU zaujmout také zákaznické a slevové karty pro stálé zákazníky nebo zaměstnance, evidence útraty zákazníků, upozornění na narozeniny nebo třeba vytvoření účtu se slevou.

Pokud o pokladním systému i přes jeho nesporné klady stále váháte, nabízí naše společnost EkoBIT i možnost jeho pronájmu, a to na jeden až dvanáct měsíců.

Jsme rádi, že náš dlouholetý klient Keraservis, který sídlí v brněnském komplexu Kaštanová, je s našimi pokladními systémy dlouhodobě spokojen a jsme samozřejmě mile připraveni na jeho další objednávky. Kromě pokladních systémů totiž nabízíme třeba i nejrůznější hardwarové součásti, jako jsou tiskárny účtenek, čtečky čipů nebo i terminály.

Mohlo by vás zajímat

Pokladny AWSI - James Dean
Gastro, Obecné
Firemní večírky společnosti EkoBIT se v posledních letech odehrávali už v celé řadě restaurací. Naposledy se naše parta dostala…
číst více
Awis Obchod - Dshops - Mikulov
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy používá řada obchodů po celé České republice. Před pár týdny jsme třeba instalovali náš pokladní systém v…
číst více
AWIS Gastro - 7. nebe - Brno
Gastro, Instalace
Pokladní systémy od společnosti EkoBIT se nacházejí i v mnoha hudebních klubech. Řadí se k nim i brněnský podnik 7.NEBE, kam se…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.