AWIS Obchod – MODEA style

| #

Navázali jsme úspěšnou spolupráci s Hodonínskou provozovnou Modea style

Před pár dny jsme zahájili spolupráci s oblíbeným hodonínským obchodem Modea style, který se zaměřuje na prodej luxusního dámského oblečení. Majitelé tohoto provozu si od nás vzali pokladní systém AWIS Obchod, který se řadí mezi nejpropracovanější systémy pro prodejny s módou nejen na českém trhu.

Pokladní systém AWIS Obchod je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů. Každý uživatel má možnost výběru z několika jazykových mutací, a to konkrétně z českého, slovenského a ruského jazyka.

Každý má zároveň možnost si k systému dokoupit i mobilního skladníka pro správnou evidenci skladových zásob. Výhodou rovněž je, že pro inventury je možné využít bezdrátové čtečky čárových kódů.


Hodonínská provozna Modea style se rozhodla vsadit také na dotykovou pokladní sestavu POS 15. I zde neudělali majitelé chybu. Jde totiž o kvalitní a velmi rychlou dotykovou pokladnu s operačním systémem Android.
Naše společnost ke každému nákupu zajišťuje servis 7 dní v týdnu a samozřejmostí je i zaškolení zaměstnanců přímo v provozovně.


Děkujeme za spolupráci a brzy se do Hodonína určitě opět vypravíme.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.