AWIS Obchod – Only Flowers

| #

Naše pokladní systémy jsou ideální také pro květinová studia. Mezi naše stálé a spokojené klienty se mimo jiné řadí také společnost Only Flowers, která má v Praze hned dvě prodejny. Z vlastní zkušenosti víme, že v každé z těchto prodejen mají opravdu skvělé floristy. Řada našich pracovníků nakupuje květiny už jen tam a spokojenost z nich jen srší.

Aby květinová studia společnosti Only Flowers dobře fungovala, rozhodl se pan Petr Veselý jako majitel před časem obrátit na nás. Spolu jsme řešili, jaký pokladní systém z naší nabídky by pro jejich potřeby byl ideální a brzy jsme našli společnou notu.

Pokud i vy provozuje květinové studiu, trefou do černého bude dotyková pokladní sestava AWIS – POS 15. Jde totiž o kvalitní All in One PC s Windows 10 a předinstalovaným pokladním systémem AWIS, který zvládne splnit i ty nejnáročnější požadavky. Instalace je snadná, zprovoznění je možné jen během patnácti minut. Práci s ním hravě zvládnou i zaměstnanci.

Výhodou dotykové pokladní sestavy AWIS – POS 15 je mnoho. Řadí se mezi ně kupříkladu rychlé zadávaní a tisk účtenek. Lze jej integrovat s kamerami a funguje dokonce i bez internetu. Dobře sloužit bude také více než 70 praktických funkcí.

V provozu se může hodit také malá pokladní zásuvka. Je ideální pro uložení a manipulaci s finanční hotovostí. Má mechanicky odolnou konstrukci, která zajišťuje vysokou bezpečnost uložené hotovosti. Navíc je vybavena univerzálním konektorem pro připojení řídícího kabelu dle požadované aplikace.

Využití má v dnešní době i zákaznický display. Ten náš má nastavitelný náklon, vyniká vysokou užitečností a všestranností nasazení. Fluorescenční zobrazovač s vysokým jasem navíc umožňuje snadnou čitelnost znaků.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.