AWIS Obchod – sportovní klub Kosagym

| #

Znáte sportovní klub Kosagym, který se orientuje na kickbox, jeho trénink, výuku i následnou propagaci? Vedou jej bratří Kotíkovi, kteří jsou už léta našimi spokojeními zákazníky. Mají ve své provozovně pokladní systém AWIS, a to včetně věrnostního systému. Bratři Kotíkovi tak jsou jasnou ukázkou toho, že naše pokladní systémy mají opravdu všestranné využití a hodí se tedy i kupříkladu pro sportovní kluby.

Pokladní systém AWIS Obchod pro použití v obchodech a službách má stovky užitečných funkcí, které práci s obchodem v mnohém usnadní. Provozovatelé takového podniku získají absolutní přehled nad tím, co se v obchodě děje. S modulem Sklad získají také kompletní kontrolu nad zbožím a zásobováním.

Zboží se odečítá ze skladu, je možné využít rozesílač e-mailů pro nejrůznější marketingové aktivity, vystavovat faktury, provádět inventury. Pokladní systém AWIS Obchod dále umí síťové řešení kas a centrální pokladnu pro propojení na pobočky přes internet.

Na příkladu sportovního klubu z Horních Počernic je patrné, že tento pokladní systém je vhodný pro opravdu všechny prodejny či maloobchody. Hodit se může také v případě trhů, stánků, salónů, butiků nebo třeba večerek.

Oproti konkurenčním výrobkům pokladní systém AWIS Obchod disponuje i dalšími obrovskými přednostmi. Jde kupříkladu o propojení na obchodní váhy, přiřazení EAN a vážených kódů nebo třeba akčních cen pro sortiment.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.