AWIS Obchod – trhy Václavské náměstí

| #

Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim dlouholetým partnerem. Během prosince jsme jim jako EkoBIT na toto místo dodali hned čtrnáct našich pokladních sestav AWIS – POS 15. Firma si je během provozování stánků nemohla vynachválit a těší se už na další rok, až je bude mít možnost znovu zapojit.

A co tato sestava vlastně nabízí? Čím je tak dobrá? V prvé řadě jde o kvalitní dotykový display, termo tiskárnu pro tisk účtenek, SSD disk nebo 4 GB Ram pro vyšší výkon. Předností je také čtečka čárových kódů, pokladní zásuvka nebo možná integrace s kamerami. A co je ještě důležité? Že tato sestava funguje i bez internetu, což stánkaři na pražském Václavském náměstí v mnoha případech osobně vyzkoušeli.

Základním stavebním kamenem této sestavy je pokladní systém AWIS obchod, který nabízí uživatelům stovky užitečných funkcí. Díky nim se Vám usnadní práce s obchodech a získáte tak přehled nad tím, co se u Vás vlastně děje. Předností je i modul Sklad, díky kterému získáte perfektní kontrolu nad stavem svého zboží i dalších zásob.

Tak na co ještě čekáte? K této pokladní sestavě totiž od nás dostanete i servis 7 dní v týdnu a samozřejmostí je i zaškolení zaměstnanců přímo v provozovně. Pokladní sestava AWIS – POS 15 je k dostání na našem e-shopu, tak mrkněte.

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.