AWIS Obchod – Wellness Rychleby

| #

Naše pokladní systémy využívají i malá či velká wellness centra. Jedním z nich je i Wellness Rychleby, které se nachází na severu v obci Javorník. Majitelem je zkušený podnikatel Petr Horáček, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Je spokojeným zákazníkem a s oblibou využívá náš pokladní systém AWIS i řadu dalších produktů.

Pan Horáček sáhl po pokladním systému AWIS hned z několika důvodu. Oceňuje, že software je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů. Líbí se mu, že pokladní systém pracuje v mutacích pro český, slovenský, anglický a ruský jazyk. Jeho klienta je totiž rozmanitá a podobně je to i se strukturou zákazníků.

Systém nabízí velmi propracovanou zákaznickou evidenci, statistiky prodeje – grafy, fakturaci, ceníkové marže rozdělené dle skupin zboží, platby přes bankovní terminály, různé měny, tiskové sestavy, docházka zaměstnanců, síťové řešení a propojení přes internet, centrální modul pro síť maloobchodů.

Pokladní systém AWIS však není jediným produktem, který si pan Horáček zakoupil. Jde rovněž i o RFID čtečku zákaznických karet.

Čtečka je ideální pro aplikace, které řídí identifikaci operátorů při přístupu do PC a softwarových aplikací. Je vhodná zejména pro stravování a gastronomické provozy, kde se mohou vyskytovat oba typy ID médií najednou.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.