BÁRA styl – Galanterie

| #

Pokladní systémy společnosti EkoBIT se hodí i do galanterií. Příkladem je galanterie Marcely Hubíkové, která se rozhodla vsadit na náš pokladní systém AWIS Obchod. Ten je jedním z nejvíce propracovaných systémů pro prodejny na trhu. Pozitivní je, že ho nabízíme také v nejrůznějších jazykových mutacích, mezi které se řadí i Slovenština, nebo Angličtina.

A co systém AWIS Obchod uživatelům vlastně nabízí? Je to propracovaná zákaznická evidence, přehledné statistiky prodeje nebo platby přes bankovní terminály. Řadí se sem ale třeba také síťové řešení, docházka zaměstnanců nebo třeba platby přes bankovní terminály. K mání je pokladní systém AWIS Obchod mimo jiné i na našem e-shopu, na kterém najdete i další jeho velké přednosti.

Pokladna je určena pro obchody s širokým rozsahem zaměření a sortimentu. V systému pomocí čtečky čárových kódů účtujete jednotlivé zboží. Zboží se odečítá ze skladu (i více skladů), můžete prodávat přes databázi klientů, pomocí klientských slev za nákup, využít rozesílač e-mailů, vystavovat faktury, provádět inventury, ceník rozdělený dle skupin, platební karty, síťové řešení a propojení přes internet.

Jako společnost EkoBit rozhodně děkujeme milé provozovatelce galanterie za skvělou volbu a rádi se za Vámi v budoucnu znovu někdy vypravíme.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.