Cykloservis – Moravský Krumlov

| #

Ke klientům společnosti EkoBIT patří i cykloservisy. Nově se k nim řadí třeba i cykloservis MIPOS v Moravském Krumlově. Jde o velmi oblíbený podnik, který pro svůj provoz vsadil na náš pokladní systém PEXESO Obchod. Ten je skvělou volbou pro všechny podobné prodejny, neboť podporuje práci s EAN kódy a snadno jej lze napojit i na e-shop.

A jaké jsou další přednosti PEXESA? Je to výpočet ceny podle času i váhy, propojení na obchodní váhy, možnost nastavení více parametrů pro jeden produkt, nebo třeba snadné provádění storen, vratek, objednávek nebo parkování účtů.

Pokladní systém PEXESO Obchod tak lze snadno napojit na běžné obchodní váhy a můžete tak bez problému účtovat podle hmotnosti zboží. V případě domluvy je možné s naší společností EkoBIT vyjednat i zajímavé slevy. Ta se v případě dvanáctiměsíčního úvazku vyšplhá až na úroveň třiceti procent.

Pokladní systém PEXESO je také možné připojit na platební terminály a platební brány pro příjem bezkontaktních plateb, což jistě ještě víc pomůže. K dispozici jej najdete na našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.