Cykloservis – Moravský Krumlov

| #

Ke klientům společnosti EkoBIT patří i cykloservisy. Nově se k nim řadí třeba i cykloservis MIPOS v Moravském Krumlově. Jde o velmi oblíbený podnik, který pro svůj provoz vsadil na náš pokladní systém PEXESO Obchod. Ten je skvělou volbou pro všechny podobné prodejny, neboť podporuje práci s EAN kódy a snadno jej lze napojit i na e-shop.

A jaké jsou další přednosti PEXESA? Je to výpočet ceny podle času i váhy, propojení na obchodní váhy, možnost nastavení více parametrů pro jeden produkt, nebo třeba snadné provádění storen, vratek, objednávek nebo parkování účtů.

Pokladní systém PEXESO Obchod tak lze snadno napojit na běžné obchodní váhy a můžete tak bez problému účtovat podle hmotnosti zboží. V případě domluvy je možné s naší společností EkoBIT vyjednat i zajímavé slevy. Ta se v případě dvanáctiměsíčního úvazku vyšplhá až na úroveň třiceti procent.

Pokladní systém PEXESO je také možné připojit na platební terminály a platební brány pro příjem bezkontaktních plateb, což jistě ještě víc pomůže. K dispozici jej najdete na našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.