Díky kvalitnímu CRM může přidat plyn i vaše podnikání

| #
Crm eWay

Pociťujete neustálý tlak na zvyšování efektivity procesů a udržování vztahů se zákazníky? Doba je zkrátka taková. Pokud nechcete, aby vám takříkajíc ujel vlak, musíte své podnikání přizpůsobit aktuálnímu dění na trhu. A především používat moderní nástroje, jako je kvalitní CRM software. V čem konkrétně pomůže i vaší firmě?

I dnes se spousta podnikatelů mylně domnívá, že CRM je nástroj určený píše pro velké korporace. Opak je ale pravdou – většinu uživatelů naopak tvoří středně velké a menší společnosti. Vhodně zvolené řešení přináší užitek organizacím všech velikostí – od malých živnostníků až po podniky s mezinárodní působností.

Jak CRM posílí vaše podnikání?

CRM software nabízí širokou škálu funkcí, které vám nejenže usnadní každodenní rutinu v kanceláři, ale především pomůžou při posouvání firmy na další úroveň. Co je tím myšleno?

S pomocí CRM můžete snadno zlepšit spokojenost zákazníků. Data vám umožní lépe porozumět jejich potřebám a budovat s nimi trvalé vztahy. Díky centralizovanému ukládání informací budete mít vždy po ruce veškeré informace, které byste mohli potřebovat k personalizaci komunikace, rychlému řešení dotazů a budování loajality.

Stejně jednoduše zvýšíte produktivitu marketingového i prodejního týmu. CRM automatizuje mnoho rutinních úkolů, čímž zaměstnancům šetří čas – a mohou se díky tomu věnovat přínosnějším aktivitám. Navíc podporuje spolupráci mezi odděleními a zajišťuje, aby všechny kompetentní osoby disponovaly přístupem k aktuálním informacím.

CRM vám také pomůže k efektivnějšímu řízení projektů. Aplikace, jako je například český eWay-CRM nabízí funkce jako plnohodnotný software pro řízení projektů – můžete s ním přehledně plánovat a sledovat projekty, spravovat úkoly a zdroje, hlídat dodržování termínů apod.

Implementace CRM má samozřejmě pozitivní vliv i na prodej a predikce. Poskytuje totiž komplexní přehled o všech prodejních aktivitách – od generování leadů až po uzavírání obchodů. Díky integraci s nástroji pro analýzu pak lépe porozumíte chování vašich zákazníků a optimalizujete své marketingové kampaně.

Vyzkoušejte CRM v Outlooku

Možná, že stejně jako mnoho firem používáte Outlook pro správu e-mailů a schůzek. A právě CRM systémy se s Outlookem snadno integrují, takže budete moci pracovat v prostředí, na které jste zvyklí, a zároveň budete mít po ruce všechny potřebné funkce.

Nejlépe hodnoceným CRM v Outlooku je zmíněný eWay-CRM, který si můžete vyzkoušet zdarma (a bezplatně ve verzi FREE používat po neomezenou dobu). Za své mimořádné kvality získal mnohá ocenění včetně titulu „nejlepší ve své třídě“ na renomovaném zahraničním serveru Capterra.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.