Dotyková pokladna – kemp Panorama

| #

Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně i kemp Panorama, který se nachází kousek od Mikulova v Jihomoravském kraji. Během naší návštěvy jsme nainstalovali hned dva pokladní systémy a tiskárny. Majitelé využili i naši centrální pokladnu. Instalace se zúčastnil i nový brněnský technik Lukáš, pro kterého šlo o cennou praxi do dalších instalací.

V kempu Panorama vsadili na naši 15″ pokladní sestavu. Jde o dotykový pokladní terminál, který stojí na stabilní základně a pevné konstrukci. Je nápomocný díky svému kompaktnímu provedení, přehlednému 15,6″ displeji s dotykovým ovládáním a možností naklápění. Práci usnadňuje také široké spektrum portů, do kterého napojíte periferie jako pokladní zásuvku nebo zákaznický displej.

Majitelé si od nás vzali také speciální tiskárny, které dokážou vyjíždět jeden pokladní lístek za druhým. Frčí rychlostí tisku 300 mm/s, kvalitně provede 1,5 milionů řezů a spolehlivě jí projede 150 kilometrů kotoučků. Mašinka urychlí zaměstnancům práci a v kombinaci s kvalitním pokladním systémem dovede z namáhavé směny pohodovější pracovní den.

Aby byla správa celého systému ještě snazší, rozhodli se majitelé podniku využít i kvalit naší centrální pokladny. Modul sbírá data ze všech klientských stanic díky propojení na server a poradí si i v offline režimu. Automaticky zálohuje – nikdy neztratíte přehled o tržbách, ani o skladových zásobách. Jde o efektivní řešení, které umožňuje udržet otěže nad rozsáhlou sítí pevně v rukách.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.