Dotyková pokladna – kemp Panorama

| #

Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně i kemp Panorama, který se nachází kousek od Mikulova v Jihomoravském kraji. Během naší návštěvy jsme nainstalovali hned dva pokladní systémy a tiskárny. Majitelé využili i naši centrální pokladnu. Instalace se zúčastnil i nový brněnský technik Lukáš, pro kterého šlo o cennou praxi do dalších instalací.

V kempu Panorama vsadili na naši 15″ pokladní sestavu. Jde o dotykový pokladní terminál, který stojí na stabilní základně a pevné konstrukci. Je nápomocný díky svému kompaktnímu provedení, přehlednému 15,6″ displeji s dotykovým ovládáním a možností naklápění. Práci usnadňuje také široké spektrum portů, do kterého napojíte periferie jako pokladní zásuvku nebo zákaznický displej.

Majitelé si od nás vzali také speciální tiskárny, které dokážou vyjíždět jeden pokladní lístek za druhým. Frčí rychlostí tisku 300 mm/s, kvalitně provede 1,5 milionů řezů a spolehlivě jí projede 150 kilometrů kotoučků. Mašinka urychlí zaměstnancům práci a v kombinaci s kvalitním pokladním systémem dovede z namáhavé směny pohodovější pracovní den.

Aby byla správa celého systému ještě snazší, rozhodli se majitelé podniku využít i kvalit naší centrální pokladny. Modul sbírá data ze všech klientských stanic díky propojení na server a poradí si i v offline režimu. Automaticky zálohuje – nikdy neztratíte přehled o tržbách, ani o skladových zásobách. Jde o efektivní řešení, které umožňuje udržet otěže nad rozsáhlou sítí pevně v rukách.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.