EcoPOS podporuje Bitcoin Lightning Network

| #

S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před konkurencí. EcoPOS nově podporuje platby přes Bitcoin Lightning Network, což otevírá dveře ke snadnějším a rychlejším platbám.

Platby přes Bitcoin Lightning Network (LN) v pokladním systému přináší několik výhod.

  • LN umožňuje rychlé transakce, které se téměř okamžitě potvrzují, což zvyšuje efektivitu plateb a spokojenost zákazníků.
  • díky nízkým poplatkům za LN transakce jsou platby levnější než tradiční bankovní převody nebo platební karty, což je výhodné zejména pro malé podniky s omezenými finančními prostředky.
  • zavedení LN do pokladního systému umožňuje přijímat platby v BTC, což může přilákat nové zákazníky a zlepšit konkurenceschopnost podniku v rámci digitálního ekosystému.
  • LN přináší rychlost, efektivitu a nižší náklady, což jsou klíčové faktory pro moderní pokladní systémy a podniky, které je používají

Jak platby fungují?

Dlouho jsme hledali ideální způsob, jak LN platby do pokladního systému integrovat. Nakonec jsme se rozhodli pro spolupráci s českým provozovatelem LN uzlů, společností Hydranode, která nejlépe vyhověla našim požadavkům pro integraci a respektuje soukromí uživatelů

Obchodník tak nemusí řešit složité technické věci, ale stačí mu jednoduchá registrace Hydranode účtu přímo v pokladním systému a může začít okamžitě přijímat Bitcoin.

Výběr prostředků může obchodník udělat kdykoliv pomocí prostého vystavení LN faktury a ověření přes Signal. Své tržby tak můžete přesouvat do vlastní peněženky i několikrát denně, bez dalších poplatků.

Poplatky za provoz

Spolehlivý provoz bezpečných LN uzlů stojí nemalé peníze, proto je za každou transakci účtován poplatek 2 %, který však narozdíl o platebních karet platí přímo zákazník, takže obchodník s provozem nemá žádné náklady.

Pokladní systém EcoPOS můžete zakoupit přímo na našem eshopu nebo si stáhnou zkušební verzi z AppStore.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.