EN verze AWIS Gastro – Amsterdam

| #

Jako firma EkoBIT čím dál více expandujeme se svými pokladními systémy i do zahraničích zemí, a i proto jsme před pár dny ještě více upravili a upgradovali naše pokladní systémy pro cizojazyčné fungování. Zaměřili jsme se hlavně na Anglický jazyk, což naši klienti po celé Evropě jistě ocenili. Před nedávnem jsme naše tři pokladní systémy AWIS Gastro dodali třeba do nizozemského hlavního města Amsterdam a několik dalších zahraničních objednávek ještě čeká na zpracování.

Postupně tedy jako EkoBIT získáváme po celé Evropě punc úspěšné firmy. Naše nabízené pokladní systémy si získaly velkou oblibu a mezi ty nejoblíbenější se řadí hlavně systém AWIS. Jde o komplexní pokladní řešení pro téměř jakýkoliv druh podnikatelského provozu. K dispozici totiž je jeho varianta pro gastronomické zařízení i pro běžné obchody. Systém je v českém, anglickém a ruském provedení. Snažíme se ho neustále posouvat a vyvíjet tak, aby byli naši klienti neustále a plnohodnotně spokojení.

Stoupající popularita tohoto pokladního řešení i ze strany klientů v oblasti gastronomie ze zahraničních států je dána rovněž i tím, že pokladní systém AWIS Gastro obsahuje zákaznické a slevové karty pro stálé zákazníky nebo zaměstnance, jejich evidenci (útraty zákazníků, počet návštěv, upozornění na narozeniny, fotografii, oblíbené jídlo a pití) a vytvoření účtu se slevou – happy hours (šťastná hodinka) či noční přirážkou.

Pokladní software AWIS vychází v plné verzi na cenu 12 900 Kč. Při případné objednávce dostanete vše potřebné pro váš provoz. Mimo prodejní části jsou v systému zakomponovány sklady, kalkulace a normování, síťové řešený či vzdálený přístup přes internet. Nemusíte tedy již doplácet za skladovou evidenci, exporty do tabulkového excelu, statistiky, normování jídel, kuchyňský modul a další podobné moduly a k dispozici je i na našem e-shopu. Vyzkoušejte, tenhle pokladní systém opravdu stojí za to!

Mohlo by vás zajímat

AWIS Gastro - Rájenka Pohořelice
Gastro, Instalace
Neotálíme ani o prázdninách. Před pár dny jsme náš pokladní systém instalovali i do krásného areálu Rájenka u Pohořelic. Majitelé tam…
číst více
Obecné
Pokladní systémy od naší společnosti jsou po celé České republice stále oblíbenější. Poptávka po našich zařízeních pro…
číst více
konec EET
Gastro, Obchod, Obecné, Služby
Experiment s nejasným přínosem Blíží se nám definitivní konec elektronické evidence tržeb, která měla zabránit únikům na daních a…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.