EN verze AWIS Gastro – Amsterdam

| #

Jako firma EkoBIT čím dál více expandujeme se svými pokladními systémy i do zahraničích zemí, a i proto jsme před pár dny ještě více upravili a upgradovali naše pokladní systémy pro cizojazyčné fungování. Zaměřili jsme se hlavně na Anglický jazyk, což naši klienti po celé Evropě jistě ocenili. Před nedávnem jsme naše tři pokladní systémy AWIS Gastro dodali třeba do nizozemského hlavního města Amsterdam a několik dalších zahraničních objednávek ještě čeká na zpracování.

Postupně tedy jako EkoBIT získáváme po celé Evropě punc úspěšné firmy. Naše nabízené pokladní systémy si získaly velkou oblibu a mezi ty nejoblíbenější se řadí hlavně systém AWIS. Jde o komplexní pokladní řešení pro téměř jakýkoliv druh podnikatelského provozu. K dispozici totiž je jeho varianta pro gastronomické zařízení i pro běžné obchody. Systém je v českém, anglickém a ruském provedení. Snažíme se ho neustále posouvat a vyvíjet tak, aby byli naši klienti neustále a plnohodnotně spokojení.

Stoupající popularita tohoto pokladního řešení i ze strany klientů v oblasti gastronomie ze zahraničních států je dána rovněž i tím, že pokladní systém AWIS Gastro obsahuje zákaznické a slevové karty pro stálé zákazníky nebo zaměstnance, jejich evidenci (útraty zákazníků, počet návštěv, upozornění na narozeniny, fotografii, oblíbené jídlo a pití) a vytvoření účtu se slevou – happy hours (šťastná hodinka) či noční přirážkou.

Pokladní software AWIS vychází v plné verzi na cenu 12 900 Kč. Při případné objednávce dostanete vše potřebné pro váš provoz. Mimo prodejní části jsou v systému zakomponovány sklady, kalkulace a normování, síťové řešený či vzdálený přístup přes internet. Nemusíte tedy již doplácet za skladovou evidenci, exporty do tabulkového excelu, statistiky, normování jídel, kuchyňský modul a další podobné moduly a k dispozici je i na našem e-shopu. Vyzkoušejte, tenhle pokladní systém opravdu stojí za to!

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.