EN verze AWIS Gastro – Amsterdam

| #

Jako firma EkoBIT čím dál více expandujeme se svými pokladními systémy i do zahraničích zemí, a i proto jsme před pár dny ještě více upravili a upgradovali naše pokladní systémy pro cizojazyčné fungování. Zaměřili jsme se hlavně na Anglický jazyk, což naši klienti po celé Evropě jistě ocenili. Před nedávnem jsme naše tři pokladní systémy AWIS Gastro dodali třeba do nizozemského hlavního města Amsterdam a několik dalších zahraničních objednávek ještě čeká na zpracování.

Postupně tedy jako EkoBIT získáváme po celé Evropě punc úspěšné firmy. Naše nabízené pokladní systémy si získaly velkou oblibu a mezi ty nejoblíbenější se řadí hlavně systém AWIS. Jde o komplexní pokladní řešení pro téměř jakýkoliv druh podnikatelského provozu. K dispozici totiž je jeho varianta pro gastronomické zařízení i pro běžné obchody. Systém je v českém, anglickém a ruském provedení. Snažíme se ho neustále posouvat a vyvíjet tak, aby byli naši klienti neustále a plnohodnotně spokojení.

Stoupající popularita tohoto pokladního řešení i ze strany klientů v oblasti gastronomie ze zahraničních států je dána rovněž i tím, že pokladní systém AWIS Gastro obsahuje zákaznické a slevové karty pro stálé zákazníky nebo zaměstnance, jejich evidenci (útraty zákazníků, počet návštěv, upozornění na narozeniny, fotografii, oblíbené jídlo a pití) a vytvoření účtu se slevou – happy hours (šťastná hodinka) či noční přirážkou.

Pokladní software AWIS vychází v plné verzi na cenu 12 900 Kč. Při případné objednávce dostanete vše potřebné pro váš provoz. Mimo prodejní části jsou v systému zakomponovány sklady, kalkulace a normování, síťové řešený či vzdálený přístup přes internet. Nemusíte tedy již doplácet za skladovou evidenci, exporty do tabulkového excelu, statistiky, normování jídel, kuchyňský modul a další podobné moduly a k dispozici je i na našem e-shopu. Vyzkoušejte, tenhle pokladní systém opravdu stojí za to!

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.






    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.