PEXESO Gastro – Hostinec u Sklenářů – Kralice nad Oslavou

| #Novinky

Instalace pokladny v Hostinci u Sklenářů v Kralicích nad Oslavou se nesla ve vánočním duchu a technici byli odměněni obřímy řízky s bramborovým salátem. Vy nemusíte čekat na další vánoce a na řízky si můžete zajít kdykoliv také.

Majitelé Hostince u Sklenářů už během instalace ocenili uživatelskou přívětivost pokladního systému PEXESO. Skvělé totiž je, že tento software je možné používat v případě dotykových monitorů, tabletů, chytrých telefonů i u dalších mobilních terminálů či zařízení, které jsou postaveny na operačním systému Android.

PEXESO z restauračního podniku udělá dokonalého strážce informací. Získáte plnohodnotnou kontrolu nad tokem obchodních, informačních, ekonomických a finančních dat. Umožňuje nastavení barev, stolů a položek na úrovni uživatele. Je navržen pro ultrarychlé účtování. Počítá kliky obsluhy, rychlost zaúčtování a vyhodnocuje nejlepšího obsluhujícího.

Předností PEXESA také je, že si rozumí s většinou pokladen a tiskáren, které na trhu najdete. k jednotlivým položkám můžete přiřadit podružné informace, jako například obsah alergenů v produktu. Nezbytností PEXESA je i rychlý start a nesmírně jednoduchý způsob přihlašování.

Další informace o PEXESU najdete na našich webových stránkách či e-shopu. Mrknout na něj můžete třeba i ve zmíněném Hostinci u Sklenářů ve městě Kralice nad Oslavou, kde si rozhodně dejte i jejich výborné řízky, na které se rozhodně i my brzy zase vydáme.

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.