PEXESO Gastro – Hostinec u Sklenářů – Kralice nad Oslavou

| #Novinky

Instalace pokladny v Hostinci u Sklenářů v Kralicích nad Oslavou se nesla ve vánočním duchu a technici byli odměněni obřímy řízky s bramborovým salátem. Vy nemusíte čekat na další vánoce a na řízky si můžete zajít kdykoliv také.

Majitelé Hostince u Sklenářů už během instalace ocenili uživatelskou přívětivost pokladního systému PEXESO. Skvělé totiž je, že tento software je možné používat v případě dotykových monitorů, tabletů, chytrých telefonů i u dalších mobilních terminálů či zařízení, které jsou postaveny na operačním systému Android.

PEXESO z restauračního podniku udělá dokonalého strážce informací. Získáte plnohodnotnou kontrolu nad tokem obchodních, informačních, ekonomických a finančních dat. Umožňuje nastavení barev, stolů a položek na úrovni uživatele. Je navržen pro ultrarychlé účtování. Počítá kliky obsluhy, rychlost zaúčtování a vyhodnocuje nejlepšího obsluhujícího.

Předností PEXESA také je, že si rozumí s většinou pokladen a tiskáren, které na trhu najdete. k jednotlivým položkám můžete přiřadit podružné informace, jako například obsah alergenů v produktu. Nezbytností PEXESA je i rychlý start a nesmírně jednoduchý způsob přihlašování.

Další informace o PEXESU najdete na našich webových stránkách či e-shopu. Mrknout na něj můžete třeba i ve zmíněném Hostinci u Sklenářů ve městě Kralice nad Oslavou, kde si rozhodně dejte i jejich výborné řízky, na které se rozhodně i my brzy zase vydáme.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.






    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.