PEXESO Gastro – Hostinec u Sklenářů – Kralice nad Oslavou

| #Novinky

Instalace pokladny v Hostinci u Sklenářů v Kralicích nad Oslavou se nesla ve vánočním duchu a technici byli odměněni obřímy řízky s bramborovým salátem. Vy nemusíte čekat na další vánoce a na řízky si můžete zajít kdykoliv také.

Majitelé Hostince u Sklenářů už během instalace ocenili uživatelskou přívětivost pokladního systému PEXESO. Skvělé totiž je, že tento software je možné používat v případě dotykových monitorů, tabletů, chytrých telefonů i u dalších mobilních terminálů či zařízení, které jsou postaveny na operačním systému Android.

PEXESO z restauračního podniku udělá dokonalého strážce informací. Získáte plnohodnotnou kontrolu nad tokem obchodních, informačních, ekonomických a finančních dat. Umožňuje nastavení barev, stolů a položek na úrovni uživatele. Je navržen pro ultrarychlé účtování. Počítá kliky obsluhy, rychlost zaúčtování a vyhodnocuje nejlepšího obsluhujícího.

Předností PEXESA také je, že si rozumí s většinou pokladen a tiskáren, které na trhu najdete. k jednotlivým položkám můžete přiřadit podružné informace, jako například obsah alergenů v produktu. Nezbytností PEXESA je i rychlý start a nesmírně jednoduchý způsob přihlašování.

Další informace o PEXESU najdete na našich webových stránkách či e-shopu. Mrknout na něj můžete třeba i ve zmíněném Hostinci u Sklenářů ve městě Kralice nad Oslavou, kde si rozhodně dejte i jejich výborné řízky, na které se rozhodně i my brzy zase vydáme.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.