Jak efektivně vést skladové hospodářství

| #Novinky

Skladové hospodářství je ucelená agenda vedení zboží a produktů na skladě. K jeho maximální efektivitě je možné využívat moderní technologie, tedy skladový program nebo dokonce propracovaný skladový systém. Správné a efektivní vedení skladového hospodářství vám přinese přehled nad stavem zboží ve vašem obchodě a předejde chtěným zaměstnaneckým ztrátám. Jak takový sklad vést přehledně si ukážeme v následujícím článku.

Správný software pro skladové hospodářství

Naše společnost vám poskytne vlastní software, který je součástí pokladního systému AWIS a umožňuje profesionální vedení agendy skladového hospodářství. Sklad, který se nachází v pokladním systému v části Office (část pro manažery provozu), nabízí tvorbu a správu neomezeného množství skladových položek. Skladový software také umožňuje vedení neomezeného množství skladů, včetně vzájemného propojení.

Co umí skladové hospodářství AWIS

Skladový software AWIS je z hlediska grafického zpracování velmi jednoduše řešený a optimalizovaný pro maximální přehlednost. Aplikace skladu zahrnuje vkládání, evidenci a editaci skladových položek (zboží, služby, materiál, produkty v eshopu aj.), příjemky, rychlé naskladňování, objednávky, inventury, odpisy majetku, odpisy ceníkových položek a směsí, seznam příjemek, obrat skladu, výdeje do externího skladu, majetky, seznam dodavatelů nebo například receptury a směsi pro gastronomické provozy či importy koktejlů a jídel (okolo 200 koktejlů a 900 jídel). AWIS software pro skladové hospodářství dále umožňuje nastavení sloupců, nastavení minimálního množství zásob, automatické generování objednávek, exporty a importy položek z excelových tabulek, inventury a zrcadla na základě propojení s váhou, převody mezi jednotlivými sklady, odpisy majetku a skladových položek, exporty obratu či evidence dodavatelů a jejich cen.

Chytré upozornění na doplnění zásob

Software pro skladové hospodářství zahrnuje chytré upozorňování na doplnění zásob ve skladu. Pomocí přednastavení minimálního množství dané položky na skladě, vám systém automaticky nabídne vygenerování objednávky u předem zadaného dodavatele. Sklad nabízí náhled aktuálního stavu a počtu položek, včetně součtu v Kč, průměrné nákupní ceny a marže u každé položky. Součástí je také vyhledávání ve skladu pomocí mnoha kritérií.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.