Nový polep firemních vozů

| #

Pokladní systémy od naší společnosti jsou po celé České republice stále oblíbenější. Poptávka po našich zařízeních pro gastronomické provozy i běžné obchody neustále roste, a i proto jsme na ni museli zareagovat posílením našeho vozového parku i personálních kapacit. Naše starší vozy pak dostaly i nové a vtipné polepy. Nyní nás tak už nemůžete přehlédnout ani na silnicích.

Život mezi českými podnikateli z gastronomického sektoru se po několikaměsíční pandemii konečně vrátil do normálu. Objednávky našich pokladních systémů AWIS či PEXESO neustále rostou a živnostníci také oceňují, že vláda už do budoucna nepočítá s velmi náročně řízenou elektronickou evidencí tržeb (EET). I proto tak nyní může být skvělý čas na restrukturalizaci vašeho pokladního zařízení a koupě nového systému na našem e-shopu.

Mezi nejoblíbenější pokladní systémy se řadí už léta AWIS, který nabízí prvotřídní pokladní systémy nejen pro restaurace, ale i další obchodní provozy. Jde o jeden z nejpropracovanějších systémů pro gastro na trhu a každá plná licence automaticky obsahuje jedno rozšíření zdarma.

Pokladní systém AWIS je možné napojit na aplikaci Mobilní číšník. Díky ní totiž obsloužíte a zkasírujete zákazníky kdekoliv v terénu – nemusíte se stále dokola vracet k centrální pokladně. Ušetří to hromadu času a vaše tržby porostou. Snížíte riziko nespokojenosti na minimum. Při napojení platebního terminálu a tiskárny účtenek číšníci řeší účinně jak objednávky, tak kasírování. Zvážit při svém nákupu ale můžete třeba i několik možných terminálů, stolní váhu či univerzální dotykovou pokladní sestavu.

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.