Nový polep firemních vozů

| #

Pokladní systémy od naší společnosti jsou po celé České republice stále oblíbenější. Poptávka po našich zařízeních pro gastronomické provozy i běžné obchody neustále roste, a i proto jsme na ni museli zareagovat posílením našeho vozového parku i personálních kapacit. Naše starší vozy pak dostaly i nové a vtipné polepy. Nyní nás tak už nemůžete přehlédnout ani na silnicích.

Život mezi českými podnikateli z gastronomického sektoru se po několikaměsíční pandemii konečně vrátil do normálu. Objednávky našich pokladních systémů AWIS či PEXESO neustále rostou a živnostníci také oceňují, že vláda už do budoucna nepočítá s velmi náročně řízenou elektronickou evidencí tržeb (EET). I proto tak nyní může být skvělý čas na restrukturalizaci vašeho pokladního zařízení a koupě nového systému na našem e-shopu.

Mezi nejoblíbenější pokladní systémy se řadí už léta AWIS, který nabízí prvotřídní pokladní systémy nejen pro restaurace, ale i další obchodní provozy. Jde o jeden z nejpropracovanějších systémů pro gastro na trhu a každá plná licence automaticky obsahuje jedno rozšíření zdarma.

Pokladní systém AWIS je možné napojit na aplikaci Mobilní číšník. Díky ní totiž obsloužíte a zkasírujete zákazníky kdekoliv v terénu – nemusíte se stále dokola vracet k centrální pokladně. Ušetří to hromadu času a vaše tržby porostou. Snížíte riziko nespokojenosti na minimum. Při napojení platebního terminálu a tiskárny účtenek číšníci řeší účinně jak objednávky, tak kasírování. Zvážit při svém nákupu ale můžete třeba i několik možných terminálů, stolní váhu či univerzální dotykovou pokladní sestavu.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.