Nový polep firemních vozů

| #

Pokladní systémy od naší společnosti jsou po celé České republice stále oblíbenější. Poptávka po našich zařízeních pro gastronomické provozy i běžné obchody neustále roste, a i proto jsme na ni museli zareagovat posílením našeho vozového parku i personálních kapacit. Naše starší vozy pak dostaly i nové a vtipné polepy. Nyní nás tak už nemůžete přehlédnout ani na silnicích.

Život mezi českými podnikateli z gastronomického sektoru se po několikaměsíční pandemii konečně vrátil do normálu. Objednávky našich pokladních systémů AWIS či PEXESO neustále rostou a živnostníci také oceňují, že vláda už do budoucna nepočítá s velmi náročně řízenou elektronickou evidencí tržeb (EET). I proto tak nyní může být skvělý čas na restrukturalizaci vašeho pokladního zařízení a koupě nového systému na našem e-shopu.

Mezi nejoblíbenější pokladní systémy se řadí už léta AWIS, který nabízí prvotřídní pokladní systémy nejen pro restaurace, ale i další obchodní provozy. Jde o jeden z nejpropracovanějších systémů pro gastro na trhu a každá plná licence automaticky obsahuje jedno rozšíření zdarma.

Pokladní systém AWIS je možné napojit na aplikaci Mobilní číšník. Díky ní totiž obsloužíte a zkasírujete zákazníky kdekoliv v terénu – nemusíte se stále dokola vracet k centrální pokladně. Ušetří to hromadu času a vaše tržby porostou. Snížíte riziko nespokojenosti na minimum. Při napojení platebního terminálu a tiskárny účtenek číšníci řeší účinně jak objednávky, tak kasírování. Zvážit při svém nákupu ale můžete třeba i několik možných terminálů, stolní váhu či univerzální dotykovou pokladní sestavu.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.