PEXESO Gastro – Hostinec U Dyje – Břeclav

| #

Na konci února navštívil EkoBIT tým jeden z nejoblíbenějších břeclavských restauračních podniků, a to Hostinec U Dyje. Majitelé se rozhodli pro instalaci našeho pokladního systému PEXESO, a to na hardware od Dotykačky. Celá akce byla rychlá i příjemná. Věříme, že tuto změnu díky jednoduchosti celého pokladního systému brzy ocení i restaurační zaměstnanci, kterým ušetří čas i námahu.

PEXESO je skvělou variantou pokladního systému pro všechny druhy gastronomických provozů od restaurací, přes pizzerie, bageterie, řetězce rychlého občerstvení, kavárny, ale také bary, kluby nebo diskotéky. Samozřejmostí celého systému je i servisní podpora a možností je také případné rozšíření o další naše moduly, jako je Mobilní číšník nebo třeba Rozvoz.

PEXESO je ideálním nástrojem pro efektivní sběr dat. Snadno z něj dostane veškeré podnikové tržby, storna i odpracované hodiny firemních zaměstnanců. Díky PEXESU získáte skvělou kontrolu nad tokem obchodních, informačních, ekonomických a finančních ukazatelů.

Velkou předností PEXESA je i jeho ovládání. Snažili jsme se ho totiž nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý. S tímto pokladním systémem získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu.

Díky letitým zkušenostem společnosti EkoBIT víme, že pokladní systém PEXESO Gastro ocení i restaurační personál. Servírky, kuchaři a další díky němu zrychlí chod podniku a ušetří nemalé peníze. K mání je i na našem e-shopu, kde jsou k dočtení i další jeho skvělé přednosti.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.