PEXESO Gastro – Restaurace Pavouk

| #

Řada gastronomických podniků v Praze nedá dopustit na naše pokladní systémy pro gastro. Řadí se k nim i Restaurace Pavouk, kterou již řadu let úspěšně vede pan Blahovec. Před pár týdny si u nás objednal instalaci pokladního systému PEXESO, a to dokonce do dvou svých provozů.

Už za pár dnů od prvotní poptávky se za panem Blahovcem rozjeli naši technici, aby pokladní systém Pexeso Gastro do jeho podniků naistalovali. Všechno se zvládlo během pár hodin, a i v pražské restauraci Pavouk, kde se mimo jiné podávají naprosto senzační pochutiny k pivu, jsou spokojení.

A proč pan Blahovec sáhl zrovna po pokladně PEXESO Gastro? Odpověď je jednoduchá. Tato pokladna pomůže všude tam, kde se prodává dobré jídlo a pití a kde majitele chtějí co nejrychleji, a hlavně co nejkvalitněji, obsluhovat své zákazníky.

Tento pokladní systém se totiž může chlubit celou řadou skvělých funkcí. Konkrétně jde kupříkladu o snadnou práci s účty a pokladnou, promakané skladové hospodářství, přehlednou správou produktů a kategorií nebo třeba o rychlé přepínání uživatelů.

Obsluha práci s tímto systémem s přehledem zvládá. Majitelům a provozním jsou zároveň k dispozici třeba i tyto skvělé funkce: zasílání uzávěrek emailem, přehled prodejů zboží, slev, storen nebo prodejů dle jednotlivých zaměstnanců.

Pokladní systém PEXESO Gastro má tedy v praxi celou řadu výhod a důvodů, proč je vhodné sáhnout zrovna po něm. A příznivá cena této pokladny všechny tyto důvody ještě podtrhuje.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.