PEXESO Kalkulačka na O2 eKasa – Brno

| #Novinky

Hledáte uživatelsky přívětivý a cenově dostupný pokladní systém? My takový máme. Pokladní systém PEXESO už v České republice využívají stovky či tisíce menších i středních podniků. Oblíbený je i ve službách nebo stánkovém prodeji. Naposledy instalace PEXESA proběhla třeba v jedné z brněnských prodejen koření, kde si jej nemohou vynachválit.

S pokladním systémem PEXEXO se po chvíli naučí pracovat opravdu každý. Jde o jednoduchý systém, který je možné používat pouze dotykem na displej, což znamená, že třeba počítačovou myš tak už s klidným svědomím můžete schovat do krabice.

PEXESO nabízí obrovské množství praktických funkcí, které pomáhají vést prodejnu či provoz s přehledem. Přitom přivádí stále nové a nové klienty i snižuje vaše náklady.

V brněnské prodejně s kořením došlo k instalaci pokladního systému PEXESO na hardware z bývalé O2 eKasy. Celý proces byl rychlý a bezproblémový. Brněnský podnikatel využil toho, že PEXESO je možné bez problému nainstalovat na hardware z vašich starších pokladen od jiných výrobců.

Jestliže máte ohledně našeho pokladního systému PEXESO jasno, přejděte do našeho objednávkového formuláře, kde si můžete vybrat od kompletních sestav až přes samotná zařízení. Nechybí ani nabídka spotřebního materiálu v podobě termo kotoučků a doplňků k tabletům.

Pokud přeci jen s pořízením PEXESA stále váháte, můžete si jej zdarma vyzkoušet. Ke stáhnutí je třeba na App Store nebo Google Play.

PEXESO si můžete nechat i osobně předvést, stačí vyplnit tento formulář. Do pár hodin se s vámi spojí náš obchodní zástupce a domluvíte se na termínu. Na schůzce vám bezplatně funkce PEXESA předvede a zodpoví všechny vaše dotazy.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.