PEXESO Kalkulačka na O2 eKasa – Brno

| #Novinky

Hledáte uživatelsky přívětivý a cenově dostupný pokladní systém? My takový máme. Pokladní systém PEXESO už v České republice využívají stovky či tisíce menších i středních podniků. Oblíbený je i ve službách nebo stánkovém prodeji. Naposledy instalace PEXESA proběhla třeba v jedné z brněnských prodejen koření, kde si jej nemohou vynachválit.

S pokladním systémem PEXEXO se po chvíli naučí pracovat opravdu každý. Jde o jednoduchý systém, který je možné používat pouze dotykem na displej, což znamená, že třeba počítačovou myš tak už s klidným svědomím můžete schovat do krabice.

PEXESO nabízí obrovské množství praktických funkcí, které pomáhají vést prodejnu či provoz s přehledem. Přitom přivádí stále nové a nové klienty i snižuje vaše náklady.

V brněnské prodejně s kořením došlo k instalaci pokladního systému PEXESO na hardware z bývalé O2 eKasy. Celý proces byl rychlý a bezproblémový. Brněnský podnikatel využil toho, že PEXESO je možné bez problému nainstalovat na hardware z vašich starších pokladen od jiných výrobců.

Jestliže máte ohledně našeho pokladního systému PEXESO jasno, přejděte do našeho objednávkového formuláře, kde si můžete vybrat od kompletních sestav až přes samotná zařízení. Nechybí ani nabídka spotřebního materiálu v podobě termo kotoučků a doplňků k tabletům.

Pokud přeci jen s pořízením PEXESA stále váháte, můžete si jej zdarma vyzkoušet. Ke stáhnutí je třeba na App Store nebo Google Play.

PEXESO si můžete nechat i osobně předvést, stačí vyplnit tento formulář. Do pár hodin se s vámi spojí náš obchodní zástupce a domluvíte se na termínu. Na schůzce vám bezplatně funkce PEXESA předvede a zodpoví všechny vaše dotazy.

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.