POKLADNY AWIS – ART CLUB ETALON

| #

Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se podává skvělé jídlo. Obsluha je v tomto podniku naprosto famózní a interiér Vám vyrazí dech. Zároveň jde o našeho dlouholetého klienta, se kterým máme opravdu skvělé vztahy.

S kolegy jsme proto před Vánoci neváhali a tento restaurační podnik v centru Prahy po čase opět navštívili. Využili jsme k návštěvě pozdější večerní dobu, kdy nebylo v restauraci příliš plno. To jsme rozhodně s nadšením uvítali. Tradiční české jídlo tam totiž opravdu umí a nechtěli jsme na něj čekat moc dlouho, což se povedlo.

V této restauraci mají otevřený každý všední den od 10 hodin dopoledne do 22 hodin večer. Během soboty a neděle je otevírací doba ještě o další hodinu prodloužená. Kuchyně vaří až do půl desáté, a proto se můžete přijít nadlábnout i v rámci druhé večeře, kterou si asi každý z nás občas někdy prostě a jednoduše neodpustí.

Suma sumárum. Moc se nám v restauraci Art Club Etalon v centru Prahy líbilo. Jídlo bylo skvělé, hrála bombová hudba a na polohu restaurace mají i velmi příznivé ceny. Skvělou návštěvu doplňuje i úžasné umění ze strany českých malířů, které pobyt v tomto podniku přehodí na úplně jinou a téměř bezkonkurenční úroveň. Držíme majitelce palce a věříme, že si takovou kvalitu udrží i v budoucnosti. Brzy nás tam zase máte!

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.