POKLADNY AWIS – ART CLUB ETALON

| #

Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se podává skvělé jídlo. Obsluha je v tomto podniku naprosto famózní a interiér Vám vyrazí dech. Zároveň jde o našeho dlouholetého klienta, se kterým máme opravdu skvělé vztahy.

S kolegy jsme proto před Vánoci neváhali a tento restaurační podnik v centru Prahy po čase opět navštívili. Využili jsme k návštěvě pozdější večerní dobu, kdy nebylo v restauraci příliš plno. To jsme rozhodně s nadšením uvítali. Tradiční české jídlo tam totiž opravdu umí a nechtěli jsme na něj čekat moc dlouho, což se povedlo.

V této restauraci mají otevřený každý všední den od 10 hodin dopoledne do 22 hodin večer. Během soboty a neděle je otevírací doba ještě o další hodinu prodloužená. Kuchyně vaří až do půl desáté, a proto se můžete přijít nadlábnout i v rámci druhé večeře, kterou si asi každý z nás občas někdy prostě a jednoduše neodpustí.

Suma sumárum. Moc se nám v restauraci Art Club Etalon v centru Prahy líbilo. Jídlo bylo skvělé, hrála bombová hudba a na polohu restaurace mají i velmi příznivé ceny. Skvělou návštěvu doplňuje i úžasné umění ze strany českých malířů, které pobyt v tomto podniku přehodí na úplně jinou a téměř bezkonkurenční úroveň. Držíme majitelce palce a věříme, že si takovou kvalitu udrží i v budoucnosti. Brzy nás tam zase máte!

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Pokladny AWIS - trhy Kampa
Ostrov na řece Vltava v Praze na Malé Straně. To je Kampa, která je podle mnohých tím nejhezčím městským ostrovem světa. I tam jsme…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.