POKLADNY AWIS – ART CLUB ETALON

| #

Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se podává skvělé jídlo. Obsluha je v tomto podniku naprosto famózní a interiér Vám vyrazí dech. Zároveň jde o našeho dlouholetého klienta, se kterým máme opravdu skvělé vztahy.

S kolegy jsme proto před Vánoci neváhali a tento restaurační podnik v centru Prahy po čase opět navštívili. Využili jsme k návštěvě pozdější večerní dobu, kdy nebylo v restauraci příliš plno. To jsme rozhodně s nadšením uvítali. Tradiční české jídlo tam totiž opravdu umí a nechtěli jsme na něj čekat moc dlouho, což se povedlo.

V této restauraci mají otevřený každý všední den od 10 hodin dopoledne do 22 hodin večer. Během soboty a neděle je otevírací doba ještě o další hodinu prodloužená. Kuchyně vaří až do půl desáté, a proto se můžete přijít nadlábnout i v rámci druhé večeře, kterou si asi každý z nás občas někdy prostě a jednoduše neodpustí.

Suma sumárum. Moc se nám v restauraci Art Club Etalon v centru Prahy líbilo. Jídlo bylo skvělé, hrála bombová hudba a na polohu restaurace mají i velmi příznivé ceny. Skvělou návštěvu doplňuje i úžasné umění ze strany českých malířů, které pobyt v tomto podniku přehodí na úplně jinou a téměř bezkonkurenční úroveň. Držíme majitelce palce a věříme, že si takovou kvalitu udrží i v budoucnosti. Brzy nás tam zase máte!

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.