Pokladny AWIS v oblíbeném podniku James Dean

| #

Firemní večírky společnosti EkoBIT se v posledních letech odehrávali už v celé řadě restaurací. Naposledy se naše parta dostala i do pražského podniku James Dean, kde od roku 2017 máme hned sedm našich pokladen. Prožili jsme tam naprosto skvělý večer a obstojně oslavili narozeniny naší milé firemní koordinátorky Jany.

U nás v EkoBIT se už více než dvacet let snažíme svým klientům poskytnout ty nejlepší produkty na trhu. Díky těm nejmodernějším technologiím jsou naše služby efektivní. Klient dostává kvalitní službu za nízkou cenu a myslíme při tom samozřejmě i na naše zaměstnance, kterých si neskutečně vážíme.

Každý náš pracovník proto dostává řadu firemních benefitů, a to hlavně ve formě financí i dalšího vzdělávání. Zaměstnanci se kromě jiného pravidelně zúčastňují také nejrůznějších kurzů a školení, díky čemuž svůj potenciál neustále posouvají. V neposlední řadě se nám při budování firemní kultury velmi osvědčili právě i poměrně časté firemní večírky, a právě v ten baru James Dean patřil v posledních měsících mezi vůbec ty nejlepší.

Mimo vlastních zaměstnanců využíváme v EkoBIT také služeb živnostníků, a to na jednorázové projekty i dlouhodobější spolupráci. Pozitivní rozhodně rovněž je, že většina našeho IT oddělení pracuje už formou home office, což umožňuje částečnou časovou nezávislost, a hlavně pohodlí pro kvalitní práci.

Jestli by vás práce pro EkoBIT také lákala, koukněte na naše stránky, kde inzerujeme i momentálně volná pracovní místa. Pokud vás tam žádné neosloví, nebojte se nám napsat. Proaktivita je totiž důležitá i ceněná!

Mohlo by vás zajímat

Pokladny AWIS - trhy Kampa
Ostrov na řece Vltava v Praze na Malé Straně. To je Kampa, která je podle mnohých tím nejhezčím městským ostrovem světa. I tam jsme…
číst více
Pokladny Awis na pražském hradě
Vánoce jsou sice už za námi, ale jako EkoBIT jsme i během tohoto období měli spoustu práce. O naše pokladní systémy totiž byl obrovský…
číst více
Pexeso Obchod - cykloservis mipos
Instalace, Obchod
Ke klientům společnosti EkoBIT patří i cykloservisy. Nově se k nim řadí třeba i cykloservis MIPOS v Moravském Krumlově. Jde o…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.