Regional Partner Summit Europe 2013

| #Novinky

Při příležitosti velkolepé akce Regional Partner Summit Europe 2013, na kterou jsme byli osobně pozváni, a která se konala ve dnech od 30. září do 2. října 2013 v Německém Bad Driburgu, který se nachází v okrese Hoexter na východě země Severní Porýní-Vestfálsko, jsme zahájili oficiální spolupráci s německou firmou Wincor Nixdorf.

 

Wincor Nixdorf – lídr v oblasti IT a pokladních terminálů

Společnost Wincor Nixdorf je jedním z předních světových poskytovatelů IT řešení, pokladních terminálů a služeb pro maloobchodníky a retailové bankovnictví. Velmi rozsáhlé portfolio služeb a produktů firmy Wincor Nixdorf je soustředěno především na optimalizaci podnikových procesů v bankách a obchodních společnostech. Firma působí v současnosti ve více jak 110 zemních celého světa. V rámci celé této skupiny má přes 9000 zaměstnanců.

Regional Partner Summit Europe 2013

Regional Partner Summit Europe 2013

Na summitu, který zahájil Eckard Heidloff, prezident a generální ředitel společnosti Wincor Nixdorf, se sešlo přes 120 účastníků, kteří zastupovali celkem 60 společností ze všech koutů Evropy. Cílem setkání odborníků byla především diskuze, při které se všichni zúčastnění podělili o své zkušenosti a navzájem se seznamovali se svými úspěchy a inovacemi. Na základě těchto úspěchů byla značná pozornost věnována také jejich analýze, podle níž se následně diskutovalo o budoucí strategii, posílení a rozšíření partnerské sítě Wincor. Součástí celého summitu bylo také seznamování s novými oficiálními partnery z Evropy, mezi které patřila i naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

AWIS a produkty společnosti Wincor

Wincor Nixdorf a AWIS

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.