Spolupráce s Viva Wallet

| #

Už více než půl roku spolupracujeme jako společnost EkoBIT s první evropskou cloudovou Neobankou Viva Wallet. Tato služba se v posledních měsících hojně rozvíjí a nyní působí už ve 24 zemích Evropy. Jako EkoBIT si spolupráci s nimi nemůžeme vynachválit. Mají skvělé podmínky a propojení na naše pokladní systémy Awis či PEXESO je bezproblémové.

Služba Viva Wallet je tu od toho, aby poskytovala podnikům nejrůznějších velikostí služby kolem přijímání karet, a to díky inovativní aplikaci Viva Wallet POS, doplňkovým zařízením s Google Play a pokročilým platebním branám v internetových obchodech.

Výjojáři Viva Wallet se snaží o to, aby změnili způsob, jakým podnikatelé platí a dostávají zaplaceno. Jejich cílem je proměna mobilního telefonu v platební terminál, a to prostřednictvím speciální aplikace Viva Wallet POS. My jako EkoBIT oceňujeme, že poplatky oproti konkurenčním službám jsou o mnoho nižší.

Spolupráce se službou Viva Wallet tak funguje už měsíce velice pěkně a my se jako EkoBIT těšíme i do budoucna na další naše společné výzvy.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.