Spolupráce s Viva Wallet

| #

Už více než půl roku spolupracujeme jako společnost EkoBIT s první evropskou cloudovou Neobankou Viva Wallet. Tato služba se v posledních měsících hojně rozvíjí a nyní působí už ve 24 zemích Evropy. Jako EkoBIT si spolupráci s nimi nemůžeme vynachválit. Mají skvělé podmínky a propojení na naše pokladní systémy Awis či PEXESO je bezproblémové.

Služba Viva Wallet je tu od toho, aby poskytovala podnikům nejrůznějších velikostí služby kolem přijímání karet, a to díky inovativní aplikaci Viva Wallet POS, doplňkovým zařízením s Google Play a pokročilým platebním branám v internetových obchodech.

Výjojáři Viva Wallet se snaží o to, aby změnili způsob, jakým podnikatelé platí a dostávají zaplaceno. Jejich cílem je proměna mobilního telefonu v platební terminál, a to prostřednictvím speciální aplikace Viva Wallet POS. My jako EkoBIT oceňujeme, že poplatky oproti konkurenčním službám jsou o mnoho nižší.

Spolupráce se službou Viva Wallet tak funguje už měsíce velice pěkně a my se jako EkoBIT těšíme i do budoucna na další naše společné výzvy.

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.