TOP GASTRO & HOTEL 2013 – Výstaviště Holešovice

| #

Top Gastro & Hotel 2013, který se uskutečnil 7. – 10.2. 2013 souběžně s 22. ročníkem veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2013 a Golf Show 2013 na pražském Výstavišti v Holešovicích, byl v pořadí již sedmým ročníkem úspěšného a čím dál více navštěvovaného veletrhu o gastronomii. Tento ročník opět potvrdil, že je to nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.

AWIS potřetí na Top Gastru

Na veletrhu Top Gastro & Hotel jsme letos vystavovali již potřetí a zatím to pro nás byl ročník nejvýznamnější. Nejen, že jsme se poprvé prezentovali s novým logem, které prošlo redesignem a modernizací, ale také jsme mohli našim klientům ukázat novou firemní grafiku. Očekávaným hitem s největším zájmem návštěvníků byl mobilní číšník.

Nečekaná návštěvnost

Navštívilo nás velké množství našich stálých a spokojených klientů, kteří přišli třeba jen tak ze zvědavosti, nebo aby nás pozdravili a popovídali si u dobré kávy či vína. Neobvykle veliká však byla i návštěvnost nových a pro nás potenciálních klientů, což nás samozřejmě velice mile překvapilo. Nejvíce nás ale potěšil svou návštěvou Pavel Zedníček s manželkou, kteří jsou našimi dlouholetými klienty.

Statistiky veletrhu

  • 166 vystavovatelů
  • 33 356 návštěvníků
  • vystavovatelé z 9 zemí
  • výstavní plocha 23 400 m2

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.