TOP GASTRO & HOTEL 2013 – Výstaviště Holešovice

| #

Top Gastro & Hotel 2013, který se uskutečnil 7. – 10.2. 2013 souběžně s 22. ročníkem veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2013 a Golf Show 2013 na pražském Výstavišti v Holešovicích, byl v pořadí již sedmým ročníkem úspěšného a čím dál více navštěvovaného veletrhu o gastronomii. Tento ročník opět potvrdil, že je to nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.

AWIS potřetí na Top Gastru

Na veletrhu Top Gastro & Hotel jsme letos vystavovali již potřetí a zatím to pro nás byl ročník nejvýznamnější. Nejen, že jsme se poprvé prezentovali s novým logem, které prošlo redesignem a modernizací, ale také jsme mohli našim klientům ukázat novou firemní grafiku. Očekávaným hitem s největším zájmem návštěvníků byl mobilní číšník.

Nečekaná návštěvnost

Navštívilo nás velké množství našich stálých a spokojených klientů, kteří přišli třeba jen tak ze zvědavosti, nebo aby nás pozdravili a popovídali si u dobré kávy či vína. Neobvykle veliká však byla i návštěvnost nových a pro nás potenciálních klientů, což nás samozřejmě velice mile překvapilo. Nejvíce nás ale potěšil svou návštěvou Pavel Zedníček s manželkou, kteří jsou našimi dlouholetými klienty.

Statistiky veletrhu

  • 166 vystavovatelů
  • 33 356 návštěvníků
  • vystavovatelé z 9 zemí
  • výstavní plocha 23 400 m2

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.