Trafika – Kladno

| #

Rádi jsme před pár dny mezi našimi klienty přivítali i skvělou trafiku ve městě Kladno. Obzvlášť nás potěšilo, že živnostnice si nakonec zvolila právě nás, a to místo konkurenční služby. Obzvlášť ji totiž zaujalo, že u nás v EkoBIT se neplatí žádné extra poplatky navíc a spočítala si, že jsme jako EkoBIT oproti dalším o mnoho výhodnější.

A co si kladenská živnostnice vlastně vybrala? Pokladní systém PEXESO Obchod, jehož ovládání je velmi snadné. Snažili jsme se ho totiž nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý. S tímto pokladním systémem získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu.

Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

PEXESO je ideálním nástrojem pro efektivní sběr dat. Snadno z něj dostane veškeré podnikové tržby, storna i odpracované hodiny firemních zaměstnanců. Díky PEXESU získáte skvělou kontrolu nad tokem obchodních, informačních, ekonomických a finančních ukazatelů.

Předností PEXESA také je, že si rozumí s většinou pokladen a tiskáren, které na trhu najdete. Nezbytností PEXESA je i rychlý start a nesmírně jednoduchý způsob přihlašování. Mrkněte na náš e-shop, kde je snadno a rychle k dostání.

Mohlo by vás zajímat

CRM eWay
Obecné
Pociťujete neustálý tlak na zvyšování efektivity procesů a udržování vztahů se zákazníky? Doba je zkrátka taková. Pokud nechcete, aby…
číst více
AWIS Obchod - Bissolo Market Italiano
Instalace, Obchod
Pokud hledáte kvalitní obchod s italskými potravinami, neměli byste opomenout Bissolo Market Italiano. V České republice, konkrétně ve…
číst více
AWIS Gastro - restaurace Zlatá Hvězda
Gastro, Instalace
Už více než deset let jako EkoBIT spolupracujeme také s velmi oblíbenou restaurací Zlatá Hvězda Praha. Skvělé jídlo a pití nabízí…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.