Trafika – Kladno

| #

Rádi jsme před pár dny mezi našimi klienty přivítali i skvělou trafiku ve městě Kladno. Obzvlášť nás potěšilo, že živnostnice si nakonec zvolila právě nás, a to místo konkurenční služby. Obzvlášť ji totiž zaujalo, že u nás v EkoBIT se neplatí žádné extra poplatky navíc a spočítala si, že jsme jako EkoBIT oproti dalším o mnoho výhodnější.

A co si kladenská živnostnice vlastně vybrala? Pokladní systém PEXESO Obchod, jehož ovládání je velmi snadné. Snažili jsme se ho totiž nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý. S tímto pokladním systémem získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu.

Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

PEXESO je ideálním nástrojem pro efektivní sběr dat. Snadno z něj dostane veškeré podnikové tržby, storna i odpracované hodiny firemních zaměstnanců. Díky PEXESU získáte skvělou kontrolu nad tokem obchodních, informačních, ekonomických a finančních ukazatelů.

Předností PEXESA také je, že si rozumí s většinou pokladen a tiskáren, které na trhu najdete. Nezbytností PEXESA je i rychlý start a nesmírně jednoduchý způsob přihlašování. Mrkněte na náš e-shop, kde je snadno a rychle k dostání.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.