Vyzkoušejte pokladnu EcoPOS v prodejnách iStores

| #Novinky

Naše společnost navázala dlouhodobou spolupráci s jedním z největších specialistů na výrobky firmy Apple v České republice. Už několik dnů je možné si ve všech pobočkách společnosti iStores na území České republiky vyzkoušet náš pokladní systém EcoPOS s vysokorychlostní termální tiskárnou. Pokud vás naše produkty v pobočkách iStores zaujmou, můžete si je tu následně i koupit.

Pokladní systém EcoPOS, který je k mání i na našem e-shopu, poskytuje svým uživatelům nespočet výhod. Své využití díky tomu snadno najde v mnoha menších i středně velkých gastronomických podnicích, a to třeba díky speciálnímu systému na střídaní směn nebo importu databáze z předchozího pokladního řešení.

Pokladní systém EcoPOS je navržený tak, aby často složité účtování zvládl opravdu každý. Díky našim už více než dvacetiletým zkušenostem na trhu s pokladními systémy víme, jaké funkce do systémů nakomponovat tak, aby usnadnily práci a udržely dobrý přehled o vašich obchodech.

Uživatele určitě potěší, že EcoPOS zobrazuje měsíční i roční statistky a bezpečným způsobem zálohuje data. Samozřejmostí je i podpora plateb ve měně euro, a to podle aktuálního kurzu. Rovněž i podporuje platby prostřednictvím debetních nebo kreditních karet.

Prvním a nezbytným krokem pro užívání systému EcoPOS je naskenování přiloženého QR kódu. Následně dojde k instalaci systému EcoPOS přímo z AppStoru a poté přes bluetooth k napárování tiskárny.

Během chvilky zjistíte, jak je provoz pokladního systému EcoPOS uživatelsky příjemný a jednoduchý. Vyrazte se tedy do některé z mnoha poboček společnosti iStore v České republice s s naší pokladnou EcoPOS seznámit a poznejte tak její obrovské výhody.

BT tiskárna v iStores

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.