Vyzkoušejte pokladnu EcoPOS v prodejnách iStores

| #Novinky

Naše společnost navázala dlouhodobou spolupráci s jedním z největších specialistů na výrobky firmy Apple v České republice. Už několik dnů je možné si ve všech pobočkách společnosti iStores na území České republiky vyzkoušet náš pokladní systém EcoPOS s vysokorychlostní termální tiskárnou. Pokud vás naše produkty v pobočkách iStores zaujmou, můžete si je tu následně i koupit.

Pokladní systém EcoPOS, který je k mání i na našem e-shopu, poskytuje svým uživatelům nespočet výhod. Své využití díky tomu snadno najde v mnoha menších i středně velkých gastronomických podnicích, a to třeba díky speciálnímu systému na střídaní směn nebo importu databáze z předchozího pokladního řešení.

Pokladní systém EcoPOS je navržený tak, aby často složité účtování zvládl opravdu každý. Díky našim už více než dvacetiletým zkušenostem na trhu s pokladními systémy víme, jaké funkce do systémů nakomponovat tak, aby usnadnily práci a udržely dobrý přehled o vašich obchodech.

Uživatele určitě potěší, že EcoPOS zobrazuje měsíční i roční statistky a bezpečným způsobem zálohuje data. Samozřejmostí je i podpora plateb ve měně euro, a to podle aktuálního kurzu. Rovněž i podporuje platby prostřednictvím debetních nebo kreditních karet.

Prvním a nezbytným krokem pro užívání systému EcoPOS je naskenování přiloženého QR kódu. Následně dojde k instalaci systému EcoPOS přímo z AppStoru a poté přes bluetooth k napárování tiskárny.

Během chvilky zjistíte, jak je provoz pokladního systému EcoPOS uživatelsky příjemný a jednoduchý. Vyrazte se tedy do některé z mnoha poboček společnosti iStore v České republice s s naší pokladnou EcoPOS seznámit a poznejte tak její obrovské výhody.

BT tiskárna v iStores

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.