Mobilní skladník

Popis produktu:
Evidenci skladových zásob se ve svém podnikání nevyhnete. Ulehčete si práci s nástrojem, který celý proces zrychlí a zjednoduší. S moderní aplikací Mobilní skladník je naskladnění a sledování pohybů položek hračka.

Mobilní skladník je v současné době nejmodernějším nástrojem na evidenci skladových zásob. Stahujte aplikaci už teď na Google Play a začněte si užívat jejích výhod.

Cena Aplikace: 1890 Kč

Podpora MRP účetního systému

Dlouhé měsíce jsme spolupracovali s firmou MRP na vývoji aplikace Mobilní skladník, abychom vám doručili software s bezproblémovou funkčností. Po důkladném ladění představujeme skladníka pracujícího bezproblémově se systémem MRP.

Co je to mobilní skladník

Díky naší aplikaci Mobilní skladník získáte absolutní přehled o aktuálním stavu zásob na skladě. Operativně a odkudkoliv vyřešíte doobjednávání a expedice. Váš sklad zůstane ideálně zásobený. Zákazníci zůstanou spokojení, což poznáte především na svém zisku.

Díky propojení na naši centrální pokladnu je import položek velice snadný. Přidáte je však také manuálně či naskenováním EAN kódu. Aplikace vám také připraví inventuru, kterou snadno vyexportujete a pošlete vaší účetní.

V aplikaci najdete návody a tutoriály, které vás provedou snadným nastavením. Nebo se jednoduše propojte s naší technickou podporou, která vám se vším velmi ráda poradí.

Zdarma ke stažení na Google Play

Stáhnout aplikaci

Aplikace pro chytrý telefon

V dnešní době je nutné rychle reagovat a mít sklad stále pod kontrolou. Aplikace Mobilní skladník vám pomůže evidovat skladové zásoby z vašeho chytrého telefonu, ať jste kdekoliv. Díky tomu pružně zareagujete při zásobování své provozovny na jakoukoliv vzniklou situaci.

Naskladníte zboží ze souborů

Máte data o skladovém zboží uložená v počítači? Žádný problém. Položky doposud evidované v textovém dokumentu či Excel tabulce lehce naskladníte do Mobilního skladníka přímo ze souborů v PC. Vše rychle, efektivně.

Naskladnění položek kamerou nebo čtečkou

Čárový kód položky zaměříte kamerou na telefonu. Klepnete na symbol fotoaparátu. Kamera zaostří, načte data z čárového kódu a přenese je do aplikace. Mobilní skladník umí přidávat položky do systému také díky propojení se čtečkou EAN kódů. Vše během zlomku sekundy.

Snadný export dat

Ať už potřebujete vyexportovat data pro vlastní kontrolní účely, pro účetní, či kvůli tvorbě inventury, Mobilní skladník přenese data do všech běžných formátů. Stačí několik kliknutí a všechna potřebná data máte hned po ruce.

PEXESO

Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém ZDARMA do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu s neomezenou dobou užívání, pouze s omezením do 100 položek.

Více informací Android Aplikace
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.