Rychlost na akcích je velmi důležitá!

Skoro na 80 % akcích je špatně vyřešené obsluhování zákazníků a zbytečně vám utíkají peníze, které byste mohly vydělat. Proto vám zkusíme vysvětlit, proč je vhodné použít Já, Číšníka na velkých akcích, kde se to potencionálními zákazníky jen hemží. Níže najdete celou naší studii, která detailně popisuje využití této mobilní aplikace na akci a její velikou úsporu času a financí.

Propojení pokladního systému

Jelikož Já, Číšník je mobilní aplikace dostupná pro všechny zákazníky ZDARMA z Google Play a iTunes, nejsou potřebné žádné počáteční investice do zprovoznění celé aplikace. Pokud využíváte jeden z našich pokladní systému AWIS nebo PEXESO, tak máte ještě o starost méně, jelikož aplikace je 100% kompatibilní s tímto systémem. Pokud však využíváte pokladní systém třetích stran, určitě nezoufejte a vymyslíme vám řešení přesně na míru. Dokonce jsme schopni tento systém propojit tak, že budete moci pořád využívat svoje pokladní řešení s Já, Číšníkem na druhém stroji.

Jednoduše funguje na každém telefonu!

Kolik vlastně ušetříte?

Úplně přesně se to říci nedá, proto vám to zkusíme vysvětlit na jednoduchém příkladu při prodeji piva. Pokud obsluha ví dopředu přesně kolik piv bude potřebovat, je daleko jednodušší si naplánovat práci v kolektivu, než když jeden obsluhuje a říká ostatním kolik si kdo piv objednal. Navíc Já, Číšník umožňuje jednoduchou a rychlou platbu kartou! To znamená, že již nemusíte řešit zdlouhavé vracení peněz na danou částku, zákazník jen ukáže že to zaplatil (vy to uvidíte na vaší pokladně) a vydáte objednávku. Obecně by se dalo říci, že když jsme zkoušeli provoz bez Já, Číšníka a s ním, tak se nám celkový provoz zrychlil o 47%. Což znamená že pokud jsme vydělali bez něho něco kolem 47 500,- Kč, tak s ním to bylo +- 69 900,- Kč. Rozdíl je tedy velmi znatelný  a Já, Číšník by vám v tomto případě vydělal dalších 22 000,- Kč což už se opravdu vyplatí na to že to byl menší provoz!

Proč zvolit Já, Číšník na krátkodobé akce?

Ušetříte peníze
Ušetříte čas a sílu
Funguje na každém zařízení

Systém vhodný všude

V našem týmu je hodně specialistů z různých oborů, proto můžeme náš systém 100% přizpůsobit pro každý typ podnikání!

Komplexní řešení na celou akci!

Naše firma vám jako jediná ve České Republice dodá komplexní řešení na jednotlivé akce. Pokud nemáte pokladnu a vybavení pro splnění EET, tak to vůbec nevadí. Všechno vám velmi rádi zapůjčíme a vysvětlíme jak vše funguje. Dokonce naši nejmenší pokladnu, která s přehledem zvládne větší akci a funguje jako kalkulačka, půjčujeme již od 150 kč/den! Navíc i tato jednoduchá pokladna umí spolupracovat s Já, Číšníkem!

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.