Kritické momenty pod drobnohledem – pouze u AWIS

Chcete mít klid na duši a nonstop kontrolu nad kasou i celou restaurací? Spojte svůj pokladní systém s modulem Kamera. Kritické události při účtování, jako jsou například storna, zrcadlo, zahájení směny, se sami nahrají a vy si přehrajete pouze krátkou smyčku se vším podstatným.


Modul Kamera – superschopnosti pro manažery

Manažeři restaurací mají napilno: Vést celý provoz dá fušku a někdy, ani kdyby se rozkrájeli, nemůžou vše stihnout. Potřebovali by získat superschopnosti, které zefektivní a urychlí práci.

AWIS takovou jednu superschopnost manažerům nabízí: Být najednou na několika místech, vědět, co se kde šustne a vidět, co jiní nevidí.

Chytré propojení kamerového systému NetRex na pokladny AWIS tvoří další část uceleného pokladního řešení pro maximální usnadnění práce manažerů. Modul Kamera vám ulehčí práci, protože:

  • nahrává nonstop, ale vy si přehrajete pouze několika minutovou smyčku, která obsahuje kritické události jako storna, slevy, zahájení a ukončení směny, přesuny položek mezi účty apod.
  • umí nastavit vámi zvolené kritické momenty
  • umožňuje sledování provozu v reálném čase on-line přes internet
  • ukládá veškeré video záznamy do databáze na lokální výkonný server, ze kterého si je můžete zpětně dohledat a prohlédnout
  • upozorňuje na nebezpečí pomocí SMS / e-mailu
  • chrání vás, vaše zaměstnance i váš byznys

Účtujete na několika pokladnách? Chcete také vidět, co vyvádějí hosté za rohem? Modul Kamera zvládne i několik kamer naráz. Nic vám neunikne.

Kontrola pokladny AWIS – jediné a špičkové řešení

Vytváříme pokladny pro lidi – proto jsme vám jako jediní na českém trhu schopni nabídnout ojedinělé řešení neustálé kontroly pokladny.

Spojili jsme se s firmou NetRex, která se zabývá vývojem a poskytováním služeb založených na aplikacích moderních síťových video technologií. Kombinace dvou jedinečných technologií pracuje jen a jen pro vaši absolutní spokojenost.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.