[vc_row us_bg_overlay_color=“#eeeeee“ el_class=“text-left-border“][vc_column][vc_raw_html]JTNDcCUzRSUzQ2IlM0VDbyUyMHVkJUM0JTlCbGF0JTIwcHJvdG8lMkMlMjBhYnlzdGUlMjBzaSUyMHphamlzdGlsaSUyMFZJUCUyMHNlcnZpcyUyMHphJTIwcG9sb3ZpJUM0JThEbiVDMyVBRCUyMGNlbnUlM0YlM0MlMkZiJTNFJTNDJTJGcCUzRQ==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][us_single_image image=“11366″ size=“full“ align=“center“][/vc_column][vc_column width=“2/3″][vc_column_text]Využívejte náš pokladní software PEXESO, AWIS, nebo rovnou celou pokladní sestavu. Co udělat proto, abyste si zajistili servis za poloviční cenu?

Kromě toho, že jsme vám schopni poskytnout absolutně spolehlivé pokladní sestavy a software, můžeme si plácnout na další výhodný obchod. Jste zvědaví, co jsme si pro vás tentokrát připravili?

Naším cílem je rozšiřovat naše pokladní systémy mezi co nejvíc podnikatelů a manažerů – věříme totiž, že jim můžou skutečně pomoci a ulehčí práci.

Aby se nám naše „pokladní osvěta“ dařila, potřebujeme od vás trošku pomoci. Když si spolu podáme ruku, skvělá odměna vás nemine.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_overlay_color=“#eeeeee“][vc_column width=“5/6″][vc_column_text]

1) Vložit na váš web logo s odkazem na naše stránky

Je to úplně jednoduché: Pokud ve vaší restauraci, kavárně, nebo jiném provozu účtujete s AWISem, jistě vám nebude vadit, když na svoje dveře a web umístíte naše logo. Nebojte se. Nechceme po vás samostatnou stránku, nějaký nevzhledný banner, nebo polep přes celé dveře. Bohatě nám postačí kousek místa, které poslouží dalším potencionálním uživatelům našich pokladních systémů.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/6″][vc_column_text]

[/vc_column_text][us_single_image image=“12177″ size=“full“][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_overlay_color=“#eeeeee“][vc_column width=“1/6″][us_single_image image=“11439″ size=“full“][/vc_column][vc_column width=“5/6″][vc_column_text]2) Nalepit si naši nálepku TAM a SEM na vstupní dveře

Zašleme vám na naše náklady samolepky pro umístění na vstupní dveře do vašeho podniku či obchodu. Následně nám stačí zaslat fotografii umístěných nálepek.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][us_single_image image=“11371″ size=“full“ align=“left“][/vc_column][vc_column width=“2/3″][vc_column_text]Co za to?

Férovou nabídku: Jakmile si dohodu odsouhlasíme, máte od nás slevu 50 % na VIP servis vašich pokladen.

Dejte nám trochu místa a udržujte své pokladní systémy ve skvělé formě díky VIP servisu za poloviční cenu.

Víc se dozvíte na naší zákaznické podpoře.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.