Od roku 1992 se věnujeme vývoji softwaru, který usnadňuje podnikání mnoha obchodníkům. Chápeme, že pro provozovatele obchodů i služeb je klíčové mít spolehlivý systém pro efektivní řízení podniku a vystavování účtenek. Proto jsme se rozhodli vytvářet software, který jim pomáhá dosáhnout těchto cílů.

Pro provozovatele obchodů jsme vyvinuli řadu profesionálních řešení, díky kterým je se mohou jejich majitelé věnovat podnikání bez vedlejších starostí. Navíc si velmi vážíme spokojenosti našich klientů, a proto vzájemná spolupráce nekončí ve chvíli, kdy u nás zákazníci nakoupí. Naopak, i nadále zjišťujeme, jak jsou se službami, které poskytujeme, spokojeni.

Příkladem této spolupráce může být příběh Michala Randy, který provozuje relaxační a odpočinkové centrum Vodpočívárna na břehu Vltavy v pražských Hodkovičkách. Dalším jeho souvisejícím projektem je mobilní prodej, kdy pomocí tříkolky i elektroautíček prodává zmrzliny, ledové tříště a další mražené produkty. A právě pro tyto aktivity, včetně pultového prodeje a fastfoodu, potřeboval profesionální pokladní systém.

Pro nás tato poptávka znamenala doporučit panu Randovi řešení, které svou funkčností pokryje všechny formy maloobchodního prodeje. Tedy jak venkovní, vnitřní i mobilní prodej. Michal Randa k našemu řešení a zapojenému systému uvedl:

„Závažnou otázkou, bylo zapojení všech středisek na jednotný pokladní systém tak, aby i vzhledem k zaměstnávání sezonních pracovníků bylo vše pod dokonalou kontrolou. Díky společnosti AWIS, se kterou dlouhodobě konzultuji systémová řešení, jsme vše zvládli bez komplikací a v rekordně krátkém čase.“

A jak jsme vyřešili situaci s mobilním prodejem?

Prodej z mobilních zařízení (jako je například balená zmrzlina, apod.) je důležité správně evidovat. Z tohoto důvodu je každé z vozidel vybaveno mobilní pokladnou a po návratu na základnu jsou data odesílána hromadně z každého zařízení.

Vlastní prodej zajišťuje početná skupina brigádníků, kteří jsou odměňováni také formou provize z prodaného zboží. Pokladna Registračka AWIS V1 obsahuje pokladní software PEXESO Kalkulačka pro systém a Android a díky doplnění o modul AWIS PROVIZE tak tvoří dokonalou platformu pro přehledné hospodaření i spravedlivé odměňování. Současně zajišťuje ochranu před případnou prověrkou finanční správy.

Komplexní systém pro všechny druhy provozů

Další systém, který jsme pro Michala Randu doporučili, byla AWIS OBCHOD. Ten byl navržen tak, aby byl maximálně univerzální pro všechna obchodní i gastronomická odvětví. Díky vzájemnému propojení s pokladnou je řešení komplexní. V případě komplexu Vodpočívárna, v napojení na domácí webový rezervační systém, řeší všechny zápůjčky, včetně bleskové přípravy formulářů a výpočtu ceny dle časových jednotek užívaných zařízení a potřeb.

Kompletní přehled všech námi nabízených produktů najdete v našem eshopu.

Samostatná střediska Vodpočívárna

  1. Nápojový bar s výčepem
  2. Kuchyně s venkovním grilem
  3. Půjčovna motorových člunů a ostatních plavidel, kotviště
  4. Půjčovna elektrokoloběžek, segway, skákacích bot apod.
  5. Depo food vozítek

Modul AWIS RECEPCE je užitečný a promyšlený recepční systém pro hotely, penziony, horské chaty, ubytovny, lázně, wellness centra, ordinace, víceúčelové haly či sportovní centra.

V případě komplexu Vodpočívárna, v napojení na domácí webový rezervační systém, řeší všechny zápůjčky, včetně bleskové přípravy formulářů a výpočtu ceny dle časových jednotek užívaných zařízení a potřeb.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.